Cviky na vaši bolest

Cviky na vaši bolest https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52464/cviky-na-vasi-bolest-52464.jpg 5 7 6

Bolí vás záda z věčného sezení u počítače nebo stání v práci? Máte bolesti po úrazu či natažené svaly z cvičení, bolesti hlavy, krku, páteře, nohou, ramen apod.? Nezoufejte a spolu s námi si zacvičte pod dozorem renomovaného českého autora a zároveň rehabilitačního a sportovního lékaře MUDr. Kamila Ramíka. Naučí vás jednoduché cviky, které vychází z moderních postupů současné rehabilitace, jsou velmi účinné a přináší rychlou úlevu od bolesti. Jasný a stručný popis cviků doplňuje fotografiemi dokumentujícími správné provedení cviku a upozorňuje na časté chyby při cvičení. Rozlučte se s bolestí a udělejte si čas na své tělo! ... celý text

archivářka115
11.05.2021 5 z 5

Tato brožurka se mi v současné době velmi hodí. Jsem doma, sedím u počítače a bolí mě záda.Jednoduché cviky zvládnu.

Ivetaa
13.02.2021 4 z 5

Opravdu tenká brožovaná knížečka se skvělými popisy provádění "správných" cviků. Velkou nevýhodou je, že nemůžete při ní cvičit, ale cvik se naučit nejdřív nazpaměť, protože prostě kniha nedrží otevřená... A pokud nechci zničit brožovanou vazbu, nemohu ji ničím zatížit.

kusma
29.11.2019 5 z 5

Jednoduše, krátce popsané cviky na jednotlivé problémové části těla. Kdo už zná některé cviky z rehabilitace, tak se zase tak moc nového nedozví. Ale něco si zopakuje, uvědomí a i nějaké cviky osvěží. Správnou techniku je si třeba stále připomínat.

konicekbily
11.02.2018 5 z 5

Zatím nejtenčí příručka pro amatéry pro odstraňování bolestí pohybové soustavy člověka. Jednoduchým způsobem vše vysvětleno, malými fotkami napomáhá k pochopení cviků. Cviky jsou seřazeny podle zdrojů potíží.

Bahati
21.02.2016 5 z 5

Rehabilitační cviky na konkrétní oblasti. Bolí Vás krk? Najdete zde tři cviky pro tuto oblast. Jednoduché, zapamatovatelné a hlavně účinné.

Danafantom
22.02.2012 5 z 5

Příručka, která se vždycky hodí. Koho z nás občas nezabolí záda...

léčba bolesti

Kamil Ramík
česká, 1971
2008  97%Cviky na vaši bolest
2010  40%Strečink
2012  100%Masáže na vaši bolest

Kniha Cviky na vaši bolest je v