Cvičebnice bulharštiny

Z předmluvy: Naše osvobození v r.1945 a další vývoj nám ukázal, kolik nás ještě čeká úkolů na poli rozšiřování hospodářských a kulturních styků se Sovětským svazem a se zeměmi lidové demokracie. Nového významu nabyly i naše dávné styky s bulharským lidem. Již před více než tisícem let seznámil se náš lid s vyspělým slovanským jazykem, jejž k nám přinesli Cyril a Metoděj ze Soluně, tehdy ještě hodně slovanské....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456142/cvicebnice-bulharstiny-lOl-456142.png 31
Literatura naučná, Jazyky, lingvistika, Učebnice a slovníky
Vydáno, SPN - Státní pedagogické nakladatelství (SPN - pedagogické nakladatelství)

Kniha Cvičebnice bulharštiny

kapr
26.10.2020

Každá učebnice napsaná na základě vašeho rodného jazyka, má nemalou výhodu pro vás v tom, že se vám zbytečně nesnaží vtloukat do hlavy, a vysvětlovat jazykové jevy, které znáte. Zaměřuje se naopak především na podstatné rozdíly a jejich vysvětlení. To všechno platí i o této knize.
V době vydání knihy by si zasloužila všech pět hvězd. Dnes už jsem s velkým časovým odstupem samozřejmě prozatím trochu opatrnější.