Curyšské axiomy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je překladem populárního světového bestselleru The Zurich Axioms. Autor, Max Gunther, patřící do rodiny švýcarských finančníků, která se investováním na finančních trzích již desítky let aktivně zabývá, v ní poprvé shrnul legendární pravidla curyšských axiomů v písemné podobě a nabídl je tak i laické veřejnosti. Jedná se o souhrn určité filosofie, kterou se špičkoví bankéři ve své profesi řídí. Ve dvanácti velmi zajímavě a čtivě popsaných axiomech budete moci sami na vlastní kůži pocítit, jakým směrem se myšlení těchto lidí ubírá a jakými pravidly se řídí ve svém rozhodování přední švýcarští bankéři a investoři....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/115110/curysske-axiomy-115110.png 49
Orig. název:

The Zurich Axioms (1985)

Žánr:
Literatura naučná, Ekonomie a obchod
Vydáno:, Impossible
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Curyšské axiomy

Přidat komentář
Colleague
28.11.2018

Tutu knihu jsem vzal do ruky díky zajímavě znějícímu názvu "Curyšské axiomy" a ačkoli jsem od ní nic nečekal, hodnotím ji jako jednu z nejlepších knih o investování. Není to kniha, která by jako např. Inteligentní investor poskytovala návody jaké akcie vybrat, je to spíš taková filosofie úspěšného spekulanta, popisuje základní chyby lidí vystavujících se riziku akciového trhu, forexu, pokeru nebo částečně i rulety.

Lukaj
19.03.2012

Kniha uvádí základní principy vedoucí k úspěchu v komplikovaném světě financí a spekulace. Spíše než konkrétní návod, obsahuje fundamentální pravidla, kterými by se měl člověk řídit, pokud se rozhodne rozmnožit své jmění prostřednictvím investic. Jednoznačně nejlepší odborná kniha (zde jsem na pochybách, zda-li se Curyšské axiomy dají označit za odbornou knihu) s finanční a spekulační tématikou, kterou jsem četl.


Autor knihy

Max Gunther

Max Gunther
anglická, 1927 - 1998

Kniha Curyšské axiomy je:

v Přečtených8x
v Doporučených2x
v Knihotéce2x
v Chystám se číst3x
v Chci si koupit1x