Čurbes : rukověť omylů a (ne)šťastných náhod

Čurbes : rukověť omylů a (ne)šťastných náhod https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/256547/mid_curbes-rukovet-omylu-a-ne-stastnych-8JI-256547.jpg 4 18 4

Další vypečená dávka destrukce (totiž pardon, tvoření…) od Keri Smithové, autorky Destrukčního deníku! Celý život vás učili, že čurbes je špatná věc: Hlavně mít vše pod kontrolou, při vybarvování nepřetahovat linky, ať je všechno perfektní a za každou cenu se vyvarujte kaněk. Tahle knížka po vás chce pravý opak. Berte ji jako takový svůj pokoj, kde se můžete vydovádět. Místo, kde se odvážete a budete chrlit a ničit. Místo, kde můžete všechno, co je ve „skutečném světě“ zakázané. Je čas na čurbes!... celý text

Literatura naučná , Rodina

Vydáno: , CooBoo

Mess: The Manual of Accidents and Mistakes , 2010

Lara16
24.09.2019 5 z 5

Super knížka pro rozvoj kreativity.

Edith_17
13.04.2017 5 z 5

Hodně lidí vám řekne, že koupí této knihy vyhodíte 200 korun do koše, že zaplatíte za to, abyste vlastně zničili knihu. Já to tak neberu, jsem hodně kreativní člověk, a tak jsem se rozhodla, že si knihu pořídím. No, abych řekla pravdu, tak jsem ani nečekala, co krásného vznikne, až začnu plnit úkoly od autorky. Tahle knížka dovede neskutečně rozvíjet vaši kreativitu. Zkuste to, a sami se budete divit!!!Naučíte se nové techniky tvorby a určitě zažijete spoustu legrace.

book7
28.04.2016

Tato kniha je boží. Autorka měla dobré nápady na úkoly do této knihy. Baví mě je plnit. Někdy se úkoly i trochu inspiruji. Tato kniha je → super ← !

natalie2171
02.01.2016 5 z 5

I když bych Čurbes tak moc neřadila do knih, tak musím říct, že tohle mě baví. Občas se na nějaké úkoly dívám skrz prsty, protože nerada ubližuji knížkám. Ale ten pocit svobody, když můžete něco udělat, když víte, že jste si to zaplatili. Je to spíš pro takové lidi, co moc nečtou, mají rádi bláznivé a absurdní věci a hlavní věc: Rádi ničí a vyžívají se v tom. Pro mě pěkné odreagování a pro jednou jsou to úkoly, které opravdu plním. (Jiná věc už jsou ty domácí úkoly ze školy)

udělej si sám

Keri Smith