Cupcakes

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cupcakes – krásky pečené v papírovém košíčku. To jsou zákusky s vynikajícím krémem a náplní, ochucené různými příchutěmi. Cupcakes mají velkou výhodu v tom, že nepotřebujete nádobí, jsou naporcované a dají se podávat k jakékoli příležitosti jako jsou svatby, zahradní slavnosti, dětské oslavy a jiné společenské události. Vyzkoušejte některý z 80 receptů a upečte si dortíčky podle své chuti. Ať už jste cukrář, hospodyňka, anebo jen rádi pečete sladké dobroty, nechte se inspirovat. Všechny v knize uvedené recepty jsou zárukou, že výsledek vaší práce bude dokonalý....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417803/big_cupcakes-Uqd-417803.jpg 4.65
Žánr:
Kuchařky

Vydáno: , Grada
více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Cupcakes

David2020
24.07.2020

Excelentní ! Doporučuji.

AnnaŠmalcová
03.07.2020

to lumul: Ráda bych se vyjádřila ke komentáři mé knihy. Mohu Vás ujistit, že všechny recepty, které v knize najdete, jsou opakovaně vyzkoušené. Co se týká počtu porcí, v úvodu knihy pod titulkem „Než začneme“ se píše: „Z každé dávky těsta upečeme různý počet korpusů podle toho, jakou velikost košíčků zvolíme.“ Mrzí mě, že s krémy jste měla problémy, ale za dodržení všech doporučených postupů je nepravděpodobné, aby se krémy nepovedly. A co se týká Vámi uváděného příkladu kávového krému (pravděpodobně recept č. 12), mohu jen podotknout, že 20 g kakaa (1 polévková lžíce) na 250 g másla a půl litru pudinku rozhodně není „hromada kakaa“ a tudíž krém bude opravdu světlý. Závěrem bych Vás chtěla poprosit, než začnete psát recenzi, přečtěte si, prosím, důkladně úvod a postupy. S pozdravem autorka.


Liteket
30.06.2020

Nádherný design a lákavé recepty. Jako nenapravitelný mlsoun jsem musela některé okamžitě vyzkoušet. Mám jich za sebou asi deset, ale všechny se skvěle povedly, některé se dokonce trochu přiblížily krásnému zdobení, se kterým si autorka opravdu vyhrála....Taky jsem ráda, že jsem si přečetla úvod, protože jako nezkušený cupcakář jsem tam našla spoustu užitečných rad, třeba, že ingredience by měly mít stejnou teplotu...

lumul
22.06.2020

Sice se zdá super, ale pokud nejste profesionál, tak moc nezmůžete. přijde mi, že recepty nikdo nevyzkoušel, těsto vám vyjde vždycky na neidentifikovatelny počet kousků. někdy osm, někdy 13. zkoušela jsem zatím asi 6 receptů, už jsem i nastavovala. Krém mi bez úprav přidáním dalších ingredienci asi nikdy nedržel, někdy muselo dojít i na ztužovač.. nejsem úplný začátečník, přesto... chuťově výborné, to musím uznat, ale.. :( určitě se nemůžete spolehnout, že na oslavu ponesete to, co vidíte na obrázku (příklad - když do krému, který je podle obrázku světlý s tečkami kávy přidáte hromadu kakaa, jak je uvedeno v receptu, tak asi světlý nebude... jsou to drobnosti, kterým se teoreticky dá vyhnout, když se zamyslíte, ale aspoň já, když peču něco poprvé, tak receptu věřím, až pro příště si do něj zapíšu poznámky. a tuhle knížku budu mít asi celou popsanou ... :( )

Medvědářka
26.03.2020

Kniha plná lahodných receptů na sladké dobroty v podobě malých cupcakes. Jsou hravé, líbezné a člověk by je snědl nejraději všechny.

Grada loni na podzim vydala svou další sladkou kuchařku. Tentokrát je celá o maličkých minidortících známých jako cupcakes. Jejich rozmanitos v chutích, vůních a celkového vzevření vás budou lákat. Jaký upeču první? A mám chuť na tenhle a nebo tenhle?
Anna Šmalcová vám dá i několik dobrých rad v úvodu, jak na to. Pak už opravdu jen záleží na to, co si vy zrovna vyberete.
Já mám v knize hodně favoritů, ale dnes jsem vyzkoušela ten s malinami. Jen to zdobení není tak hezké, jako je na obrázku. Ale řekla bych, že to vadit nebude. Věřím totiž, že se po nich jen zapráší.