Čuňa, Zulu a Ferda

od:


KoupitKoupit eknihu

Vítězný rukopis literární soutěže nakladatelství Albatros z roku 2015 o nejlepší humorný příběh pro děti. Čuňa, Zulu a Ferda. Pašík, který nechce skončit jako jitrnice. Opice, která utekla z cirkusu a míří do Afriky. Jezevčík, kterého lidé odkopli jako… no, jako psa. Když Zulu náhodou osvobodí Čuňu z chlívku, vydávají se společně na útěk před rozzuřeným hospodářem a jeho kumpánem myslivcem. Cíl: Afrika. Vydrží jejich přátelství takovou zkoušku?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290697/cuna-zulu-a-ferda-4kh-290697.jpg 4.48
Žánr:
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
janinca
06.09.2016

Vtipný příběh pro děti o třech zvířecích kamarádech. Četla jsme 5leté dceři před spaním a výborně jsme se obě pobavily. Za mě další povedená dětská knížka.

JanaDor
20.05.2016

Nejvíc asi autor sázel na prostořekou opičku. Její vtipy jsou tak trochu chytáky a tak nevím, jestli to děti pochopí na poprvé. Knížka má 70 stránek a obsahuje hezké ilustrace Jitky Petrové. Měla jsem ji přečtenou za půl hodiny. Jako celek působí dobře, jen nečekejte srandu velikou. Spíše malý vtípek, jenž vám vykouzlí jemný úsměv na rtu. Příběh je to milý a krátký. Jen mu chybí pro mě něco, co bych očekávala od oceněné knihy. Jsem moc zvědavá i na jiné názory a tak se těším, až si je přečtu na Databáziknih. Nezapomeňte se podělit. Určitě knihu zkuste, třeba jen z knihovny. Možná jsem výjimka, která potvrzuje pravidlo.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Bohumil Matějovský

Bohumil Matějovský
česká, 1961

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených10x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených3x
v Knihotéce1x
v Chystám se číst4x
v Chci si koupit1x