Cukrfree

Cukrfree https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319856/bmid_cukrfree-yAk-319856.jpg 4 102 30

„Více než 70 lahodných cukrfree receptů, které mi pomohly zbavit se závislosti na cukru jednou provždy!“ Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování. Je to též důkaz toho, že i život bez cukru může být skutečně sladký. Není to dieta, je to životní styl. Recepty v této knize jsou nízkofruktózové, většina z nich je také nízkosacharidová s větším obsahem tuků a všechny jsou zároveň bezlepkové.... celý text

Tedovál55
08.11.2023 5 z 5

Moc krásné fotky a zajímavé recepty.

hana17.1.
04.11.2021 3 z 5

Vizuálně moc hezky udělané, recepty jednoduché, často podobné.

andrea7191
20.09.2021 3 z 5

Jako jo, pro někoho, kdo přemýšlí nad tím, čím se živí, ale nebere to až tak na dřeň, je to fajn knížka. Nic nevnucuje, jen nabízí. Recepty jsou snadné, ingredience snadno dostupné a pokud někdo nevládne kuchařskému umění, tak jako já, nemusí se bát složitosti receptů, protože prostě složité nejsou.

attila1
17.09.2021 3 z 5

Pěkné fotky a celkový vizuální dojem z knihy. Ale jinak žádné nadšení. Recepty hodně podobné, škoda.

adorjas
28.02.2021 3 z 5

Čakala som viac nízkosacharidových jedál, ale kniha obsahuje vo väčšej miere dezerty, ktoré ja kvôli zdravotnému stavu nemôžem vôbec (ani to sladenie stéviou). Takže, za mňa slabšie.

marti7729
27.01.2021 2 z 5

Pěkná kuchařka plná krásných fotek, ale pro mě není moc zajímavá a 40 stran jen o maslech me celkem vytacelo. Nejlepší je recept na pecenou dyni, to je fakt gól. Recept zní asi takto predehrejte troubu, strcte tam dyni a vyndejte. Za me je lepsi verze kuchařky pro malé i velké ta je skutečně top ????

lacikam9655
05.10.2020

Pro me byla knizka spis nevhodnym darkem...kdyz jsem cetla "cukrfree", tak jsem myslela, ze bude prevazne o tom, jak sladka jidla udelat bez klasickeho cukru. Prekvapilo me, ze je tam vetsina slanych receptu a v tech sladkych je proste jen misto cukru stevie. Ted vidim, ze se kucharka patrne zameruje na snizeni sacharidu ve strave...takze trochu zavadejici nazev. Ale je prehledna, pekne obrazky...ac nevarime uplne klasickou ceskou, tak bohuzel zadny recept me nezlakal k vyzkouseni a ochutnani, tak poputuje na charitu:)

Vanula06
13.07.2020 5 z 5

Sice na cukrfree či LC nefrčím, ale recepty z knihy jsou skvělé. Kniha je velmi pěkně zpracovaná. Je fajn vyzkoušet něco nového, netradičního.

martin3683
22.11.2019 5 z 5

Při držení nízkosacharidové diety je to ideální kuchařka. Pomohla mi rozšířit obzory, že se dá jíst také něco jinýho, než je plnotučný sýr a klobása se zeleninou nebo opečené maso. Moc doporučuji a stále podle ní vařím.

lenkaabooks
14.10.2019 3 z 5

Další z variant alternativního stravování, tentokrát bez cukru, případně ho nahradit stévií. Recepty jednoduché, fotky povedené, kdo chce, své si najde.

silvie.s
04.10.2019 5 z 5

Krásná ilustrace, překvapivě chutné recepty a spousta užitečných informací.

bee88maja
20.09.2019 5 z 5

Cukrfree bible. Co víc dodávat? :) Snad jen, recepty jsou překvapivě chutné a díky pravidelné konzumaci, se sníží vaše obsedantně kompulzivní závislost na cukru. Tak to taky vyzkoušejte :) !!!

Anya636
06.03.2019 3 z 5

Nejspíše dobrá kniha pro nahlédnutí do low carb, které osobně nastudované nijak nemám. Ale komu by neškodilo méně toho cukru? Bohužel pro mě kniha spíše nepraktická. Jakožto pracující matce mi hodně receptů připadá zbytečně složitých. Knihu jsem vrátila do knihovny a pořizovat nebudu.

Fantasmagorka
18.10.2018 4 z 5

4 body za super fotky, a přehledné zpracování. Co jsem vyzkoušela nebylo špatné. Nicméně s touto dietou výsledně nemůžu moc souhlasit. Člověk se necítí úplně dobře.

hroneczek
17.10.2018 5 z 5

Tato kuchařka je důkazem, že "zdravé" může být i dobré. A to doslova moc dobré. Líbí se mi i zpracování knihy. Ještě mě čeká dost receptů na vyzkoušení, ale těším se.

Nikol117
15.10.2018 4 z 5

Škoda jen, že zdravá strava je taky pěkně drahá. Zatím nemám vyzkoušeny všechny recepty, ale opravdu výborné recepty. Krásné ilustrace.

Alma-Nacida
10.07.2018 3 z 5

Nejdřív klady, těmi jsou podle mě hlavně fotky a celkový vizuální dojem z knihy. Ale jinak, rozpaky, časté opakování nejen ingrediencí, ale bezmála celých receptů, jasně, chipsy jsou v podstatě z čehokoli, ale proč to tam opakovat. Za mě lepší průměr.

Maanule
04.07.2018 5 z 5

Skvělá kuchařka!

Vaffiny, Fluflíci, avíčková pomazánka a plno dalšího... fakt super!!!

Tucaka
21.05.2018 4 z 5

Za mě naprosto nepřekonatelná kuchařka. Nádherné obrázky, perfektní nápady. Low carb je určitě zajímavá dieta, ale kniha mě nepřesvědčila. Zásady jedení low carb mě rozhodně netáhnou.

HelaF
06.04.2018 3 z 5

Nádherná grafická úprava a zpracování fotografií, upřímný text

bez cukru

Janina Černá