Cukrfree

Cukrfree https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319856/bmid_cukrfree-yAk-319856.jpg 4 102 30

„Více než 70 lahodných cukrfree receptů, které mi pomohly zbavit se závislosti na cukru jednou provždy!“ Účelem této kuchařky napsané známou blogerkou není jen inspirace novými a pro některé i netradičními recepty a ingrediencemi. Je to hlavně důkaz toho, že i život bez cukru může být dlouhodobě udržitelný, a to bez jakéhokoli omezování. Je to též důkaz toho, že i život bez cukru může být skutečně sladký. Není to dieta, je to životní styl. Recepty v této knize jsou nízkofruktózové, většina z nich je také nízkosacharidová s větším obsahem tuků a všechny jsou zároveň bezlepkové.... celý text

Hanina61
17.03.2018 5 z 5

Dárek od Ježíška - moc hezká kuchařka s krásnými fotografiemi, která jen pro mě, jako závisláka na sladkém, také docela užitečná a nápomocná. Oceňuju autorčinu upřímnost a otevřenost v úvodním slovu.

daisypec
07.03.2018 4 z 5

Krásné fotografie, zajímavé recepty a skvěle popsané postupy! Jedna hvězdička dolů, jelikož mi tam prostě něco chybí...

Bublinaaa
25.02.2018 3 z 5

Překvapilo mě to samotnou, ale kuchařka mě bohužel moc neoslnila. Graficky je kvalitně zpracovaná, ale připadala mi taková bez života a "chladná", jestli to lze vůbec o knize říct. Často se zde vyskytují recepty, kde se stále opakuje jako ingredience avokádo. Přestože jej miluju, připadalo mi to už trochu přehnané.
Věřím ale, že si v tom každý najde něco svého.

J.books
21.02.2018 5 z 5

Krásně zpracovaná kniha, skvost do sbírky,i když recepty určitě nejsou pro všechny. Ale jsou zajímavé a je radost je zkoušet.

fayne
09.02.2018 3 z 5

Trochu me kucharka zklamala, vyzkousela jsem uz skoro polovinu receptu a pozitivne hodnotim jen sladka jidla, navic recepty jsou v zakladu ze stale stejnych surovin, jde to i jinak (cukrfree jedu uz dlouho) . Naopak krasne nafoceno a zpracovano, to nelze uprit.

kittlerka
07.02.2018 4 z 5

Jednu hvězdičku ubírám za zbytečné plácání stránek stejnými recepty (ředkvičkové chipsy, cuketové chipsy, kadeřávkové chipsy). Jinak je kuchařka moc hezky zpracovaná, jednoduše s krásnými fotkami:)

Dominka09
05.12.2017 2 z 5

Za mě bohužel obrovské zklamání :( 2 hvězdy uděluji jen za fotografie a za sladké recepty

Marčullkas
04.11.2017 5 z 5

Budu se opakovat, ale opět skvělá a nápaditá "zdravá" kuchařka. Je to velice inspirativní kniha, která Vás přinutí se zamyslet nad skladbou svého jídelníčku :)

Sarfias
13.08.2017 5 z 5

Vynikající kuchařka, recepty i obrázky. Skvělé náměty nejen pro podobné nadšence, ale pro kohokoliv, kdo chce vylepšit či změnit svůj jídelníček nebo se jen trochu obohatit něčím jiným :-)

Janka22
08.02.2017

Naprosto perfektní kuchařka pro ty, kteří vyznávají stejný životní styl. Není recept který bych nechtěla vyzkoušet a velké plus vidím v surovinách, které jsou u nás dostupné a často se v receptech opakují.

bez cukru

Janina Černá