Cudzinca nemiluj

Cudzinca nemiluj https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246435/bmid_cudzinca-nemiluj-246435.jpg 5 7 3

Pokojná Rebeka má odrazu život naruby. Domov sa totiž vracia po rokoch jej krásna sestra Angela, ktorá je ako tajfún, ktorý berie všetkých a všetko so sebou. Angela, pre ktorú bol pojem manželstvo vždy veľmi výstredný, prešla už v devätnástich svet od Japonska po Francúzsko, kde pracovala ako modelka pre vychýrené módne domy. A po jej boku stojí akýsi tajomný muž menom Daniel Knut... Kto je vlastne ten cudzinec? Naozaj len zamilovaný chlapík, ktorý túži spoznať Angelinu rodinu? Usadiť sa s ňou a byť po jej boku v dobrom aj v zlom? Záhadný mladík sa tvári, že svoju Angie bezhranične miluje. Uveria mu to všetci až na racionálnu Rebeku. Tá totiž po krutom a bolestivom vytriezvení z očarenia týmto tajomným mužom odhaľuje jeho skutočnú pravú tvár. Nie je už však priveľmi neskoro? Celá jej rodina je tým mužom doslova pobláznená. Ak však chce Rebeka svoj život a manžela späť, neostáva jej iné, ako dokázať svoju nevinu a vinu toho druhého...... celý text

Knihomolka97
12.07.2021 4 z 5

Po dlouhé době jsem zkusila číst zase ve slovenštině, kniha mě okamžitě zaujala názvem i obálkou. A byl to velice zajímavý román, řekla bych takový thriller pro ženy.
Hlavní hrdinka Rebeka se snaží dokázat, že snoubenec její sestry Angie není ten, za koho se vydává...a nemá to vůbec lehké. Nikdo jí nevěří a všichni jsou proti ní.
Sice mě občas docela štvala svým chováním, trochu jsem nechápala, proč tak stále lpí na Peterovi, který se o ni prakticky nezajímal, ale jinak jsem jí fandila, ať toho h**la Daniela dostane. :D
Angela neboli Angie mi nesedla vůbec, ale doufala jsem, že otevře oči a sundá růžové brýle...Závěrečné odhalení mě překvapilo, tohle jsem nečekala.
4,5/5

Jurajovamaka
05.02.2021 5 z 5

Naozaj skvelý príbeh sestier a muža, ktorý im skomplikoval život. Čitateľ sa pri tejto knihe vôbec nenudí a ja osobne som knihu nemohla pustiť z ruky a dočítala som ju až neskoro v noci.
Bola to prvá kniha od tejto autorky a som si istá, že nie posledná.
Ďakujem autorke za super zážitok.
O D P O R Ú Č A M ;-)

dencuska
06.06.2016 5 z 5

Naozaj výborná kniha! Ak by niekto očakával príval romantiky, ostal by nemilo prekvapený :) Knižka je podľa môjho názoru plná napätia od prvej stránky až po poslednú, dokázala ma vtiahnuť do deja už po prvých stranách, čo sa mi nestáva príliš často. Dokázala som sa vžiť s postavami, ako aj so samotnou hlavnou hrdinkou a prežívala som to celé s ňou :) Po knižke som siahla z dôvodu, že kniha Nezvestný od tejto autorky ma tiež úplne dostala. Preto vrelo odporúčam, vôbec ma nesklamala, práve naopak.

Kniha Cudzinca nemiluj je v