Záhadný Apobab

Záhadný Apobab https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400389/mid_zahadny-apobab-h5S-400389.jpg 5 24 4

Čtyřlístek série

40. díl série Záhadný Apobab - Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček. Klobouk pana Semtamťuka - Svatopluk Hrnčíř, Adolf Born. Medvídek Sněhůlek - Stěhování - Marie Kšajtová, Zdeňka Krejčová. Strašidelný pradědeček - Nejkrásnější obraz - Vojtěch Steklač, Věra Faltová. Zahrádka myšáka Josefa - Ondřej Suchý.

Yunnan
01.09.2023 5 z 5

Čtyřlístek - boží a dokonalý komiks mého dětství, který jsem miloval a stále i po téměř padesáti letech miluju. A pamatuji si, jak jsem na každé nové číslo nedočkavě čekal a horko těžko sháněl, většinou tedy spíše moje mamka. A jakou radost jsem z něj vždycky měl.

DuncanIdaho
10.07.2023 5 z 5

Čtyřlístek je čtení mého dětství. Měl jsem doma mnoho dílů a stále je pročítal dokola. Takové příběhy pro děti už dnes snad ani nejsou. Škoda.

princesse
21.06.2020 5 z 5

Ke komentáři Radky se nemohu než nepřidat. Hltala jsem Čtyřlístky a měli jsme jich s mým starším bratrem doma opravdu hromady. Denně jsem u Čtyřlístku snídala, mísu s ovocem nebo vázu na stole jsem používala jako stojan a při sušenkách Derby nebo Koka a čaji jsem si četbu a každé ráno náramně užívala. Tuhle vzpomínku z dětství mi nikdo nikdy nevymaže.

Radka1911
24.04.2020 5 z 5

Tenhle časopis je pro mne neuvěřitelně krásnou vzpomínkou na dětství. Do dneška si pamatuji jak jsem se vždycky strašně těšila na to, až vyjde nový díl, a jak jsem si čtení "šetřila", abych neměla přečteno hned. Kromě celého čtyřlístků jsem ještě opravdu strašně milovala medvídka Sněhůlka.

Část díla

Autoři knihy