Ukradený vynález

Ukradený vynález https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400502/mid_ukradeny-vynalez-bHH-400502.jpg 5 23 2

Čtyřlístek série

16. díl série. Ukradený vynález - Ljuba Štíplová (Miloš Štípl), Jaroslav Němeček Polární cesta Péti Světošlápka - Helena Sýkorová, Radek Pilař Rendlík & Hopík - Duch na hradě Krutiburku - Michaela Tvrdíková, Jordan Popov Cecilka na pouti - Lenka Konopásková, Edita Plicková Komisař Drábek pokračuje - Pavel Kopta, Radim Malát

Yarwen
30.12.2022 1 z 5

V tomto čísle vyhrává s naprostou převahou krásně rýmovaný Komisař Drábek, který je unesen pašeráky (****). Náš Čtyřlístek se potýká s chamtivými zloději, před kterými se snaží uchránit nový Myšpulínův vynález (**). Péťa Světošlápek zamíří na Severní pól, protože jen tam si může údajně sníst polárku - toto už je slabší a protkané pár nesmysly, ale budiž (*). Rendlík a Hopík, kteří přilétají strašit na hrad, přidávají k prostoduchosti příběhu i mizernou kresbu (odpad) a Cecilka se svou panenkou je naprosto o ničem (odpad). Celkově mi to tak vychází na lepší jednu hvězdu, prostě jedno ze slabších čísel.

Lucissia
23.04.2020 5 z 5

Já se vrátila do dětství a moje děti byly taky nadšené. :-)

komiksy pro děti

Autoři knihy