Psí hvězda

Psí hvězda https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357173/mid_psi-hvezda-HJP-357173.jpg 5 19 2

Čtyřlístek série

Obsahuje též: Ferda a Lojza a kachna - Jiřina Malá, Jan Tománek; Káťa a Škubánek - Jak šli na ryby - Libuše Koutná, Hana Lamková, František Vystrčil, Věra Marešová; Koko a Tchoř - Vítězný kohout - Marta Pintrová, Sylvie Vodáková; Co se děje? Venku leje - Jan Vodňanský, Olga Franzová

Lucissia
01.04.2022 5 z 5

Oprášeno :-)

Yarwen
23.05.2020 3 z 5

Co mě dostalo v tomto čísle do kolen, byl příběh Káti a Škubánka s obrovským knedlíkem. Nevěřil bych, že se jako dospělý takhle naplno rozesměji jako u četby dětského komixu - tohle je na plných pět hvězd. Rovněž i Koko a Tchoř je vydařený - tam se podíváme na výstavu domácích zvířat - podobně jako příběh samotného čtyřlístku, kde stojí za povšimnutí hlavně videorekordér, který v roce 1988 rozhodně nebyl volně prodejný, teprve na počátku 90. let se stal věcně dostupným, nikoliv však finančně. Vodáci nám tentokráte zápasí s kachnou i velkou vodou v poměrně jalovém příspěvku, podobně jako závěrečná básnička, jež díru do světa také neudělá. Takže: pět hvězd za Škubánka, po třech za Čtyřlístek a Koka, dvě hvězdy patří vodákům a básničce. To dělá čistých 60% alias tři nadprůměrné hvězdy.

komiksy pro děti české komiksy

Autoři knihy

Jaroslav Němeček