Čtyřlístek pro štěstí

Čtyřlístek pro štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85117/mid_ctyrlistek-pro-stesti-mpo-85117.jpg 3 17 5

Tato kniha je o třináctileté Daně, které zemřela matka. Dvakrát propadla, a proto chodila místo do osmé třídy do šesté. Zůstala doma sama s otcem, který ji však dal do dětského domova.

rumund
20.09.2021 2 z 5

Kniha se mi teda moc nelíbila. S radostí ji předám dál a uvolním místo ve své knihovně.

Terezinka890
22.05.2021 2 z 5

Knížka se mi moc nelíbila, asi to není zrovna můj šálek kávy. Každopádně i přes to doporučuji.

TimetoStyle
30.03.2018 5 z 5

Tuhle knížku jsem měla na základce jako povinnou četbu. Vybrala jsem si ji podle názvu a taky podle zajímavé anotace. Tehdy jsem si ji musela přečíst z "nutnosti" a ani jsem ji moc nepochopila.
Letos (asi po 5 letech) jsem se k ní s radostí vrátila a musím říct, že se mi moc líbila. Byla čtivá a taky zajímavá. Díky ní jsem se podívala do dětského domova a viděla ho v očích třináctileté Dany. Moc hezký příběh, sice trochu smutný, ale i tak se mi moc líbil :-)

ivana1975
07.10.2017 5 z 5

Tuto knihu som citala ked som mala 12rokov a doteraz na nu spominam. Krasna kniha a aj smutna.

Brů
06.06.2012

Zatím nejlepší kniha od Červenkové :D :)