Červený pradědeček

Červený pradědeček https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393292/mid_cerveny-pradedecek-eu5-393292.jpg 5 21 1

Čtyřlístek série

Červený pradědeček - Ljuba Štíplová (Miloš Štípl), Jaroslav Němeček Komisař Drábek v jednom kole - Pavel Kopta, Radim Malát Mezi zbojníky - Svatopluk Hrnčíř, Adolf Born Cecilka v zajetí - Lenka Konopásková, Edita Plicková O čertu Balíkovi - Jaroslav Tichý, František Foltýn

Yarwen
28.11.2023 3 z 5

Konečně jsem se dozvěděl, jak náš Čtyřlístek přišel k tomu červenému autu - vždycky jsem si myslel, že to je Myšpulínův vynález, ale nakonec to je Bobík, kdo jej pořídil. Na vtipný příběh navazuje neméně zdařilý Komisař Drábek, kterému zatrhli dovolenou, aby chytil městského kapsáře. V dalším příběhu se naše dvojice s kouzelnou koloběžkou vydává vstříc zbojníkům a hladomorně, následuje již tradičně slabší Cecilka, která svou panenku opět někde zapomene, a poslední komiks se týká pohádky o čertovi, kterého přelstil mlynář.

Krom zmíněné Cecilky si vše udržuje nadprůměrnou kvalitu, a tak nezbývá než dát tomuto číslu nadprůměrné hodnocení.

Část díla

Autoři knihy