Čtyři tlapky a ocásek aneb Povídání o zvířátkách

Čtyři tlapky a ocásek aneb Povídání o zvířátkách https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179877/ctyri-tlapky-a-ocasek-aneb-povidani-o-zviratkach-179877.png 4 13 3

Kniha je určena nejmenším čtenářům, které se teprve učí číst. Taška byla zelená jako tráva, ale uši měla čtyři. Dvě plátěné a dvě chlupaté. S takovou taškou k nám přišla babička poprvé… V této knížce z edice VELKÁ PÍSMENA se začínající čtenáři seznámí se zrzavým králíkem Šikulou, s mrňavým černobílým klubíčkem, které pořád spalo a s koťátkem, které se našlo v jahodovém záhoně.... celý text

Taťka Hraboš
Taťka Hraboš
23.04.2018 4 z 5

Velmi dobrá tréninková knížka pro malé čtenáře. Velká písmena, několik kratších, ale nápaditých příběhů o dětech a zvířátkách, to vše doplněné pěknými ilustracemi.

keksik4
keksik4
07.01.2017

Konečně vtipná knížka pro začínající čtenáře. Jsou tam velká písmena, hodně obrázků a příběhy jsou zajímavé, mají děj a jsou legrační. Dcera se u nich směje a těší se, co bude dál. Vřele doporučuji už pro druháčka, možná i pro šikovnějšího a vnímavého prvňáčka.

knihamouder
knihamouder
17.03.2015 3 z 5

Pěkná, jednoduchá knížečka pro nejmenší čtenáře. Vypráví tři krátké příběhy, hlavním hrdinou jsou pejsek, kočičky a jeden ušák.

Agnieszka Fraczek
polská, 1969
2007  80%Nejznámější pohádky: učíme se německy
2013  85%Čtyři tlapky a ocásek aneb Povídání o zvířátkách
2007  0%Rozprávková nemčina: učíme sa po nemecky
2008  0%Zvířata ve světě
2008  0%Počítáme se zvířátky

Kniha Čtyři tlapky a ocásek aneb Povídání o zvířátkách je v