Přízrak na stadionu

Přízrak na stadionu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198090/bmid_prizrak-ze-stadionu-HMZ-198090.jpg 4 22 4

Čtyři kamarádi v akci série

Chobotnice si dopřála malý spokojený úsměv. Brzy dosáhne svého cíle. Až bude čin dokonán, krycí jméno zmizí a  o  něm už nepadne nikde ani zmínka. Plán se zdál být dokonalý.

Dobrodružné , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Die Knickerbocker-Bande-Spuk im Stadion , 2006

Ivanka83
Ivanka83
21.09.2021 3 z 5

Čtení se synem jsme si užili. Už se těšíme na další dobrodružství slavné čtyřky.

Knihomolka506
Knihomolka506
02.06.2021 4 z 5

Tenhle díl mě bavil o trochu míň než ty předchozí.. Dobrodružství, akce a týmová spolupráce tam byla snad na každé stránce, ale celkově ta událost byla tak trochu o ničem mi přišlo.. Co se děje na stadionu , kam přišli slavní pátrači a kdo všem vyhrožuje smrtí? My už víme, kdo to zjistí :)

Kuža007
Kuža007
18.11.2018 4 z 5

Neurazí a ani nepotěší.

any333
any333
11.03.2018 5 z 5

Čtyřka řeší další zapeklitý případ a poprvé v mnou čtených dílech k sobě dokonce přibere pátého člena. Nejvíce mě asi zaujal nápad s čerstvým betonem a tím, co tam přátelé našli. Jen už jsem asi z těhle knížek vážně vyrostla, zdají se mi až moc předvídatelné a hrdinové jednají způsoby, kterým už nerozumím. To je však má chyba a myslím si jinak, že jsou tyto knihy vhodné pro odlehčení od složitější příběhů a nebo pro začínající čtenáře, aby je neodradilo množství stránek. Proto to tady utnu, abych si nenarušila nadšení, co jsem z nich dříve pociťovala.
Akorát, zdá se jen mně, že Čtyřka vždycky, pokud někam jedou bez rodičů, dostanou nějakého podivínského opatrovníka? Stačí si vzpomenou na Čarodějovu věž nebo Masku se zářícíma očima, ale objevuje se to i tady.