Čtyři dohody modlitby

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V legendární knize Čtyři dohody don Miguel Ruiz ovlivnil život pěti milionů čtenářů svými čtyřmi principy transformace života. Nyní do rukou s srdcí svých čtenářů vkládá své nejoblíběnejší modlitby a meditace. Don Miguel začíná každou svou lekci modlitbou nebo řízenou meditací, aby probudil a inspiroval lidskou mysl k přijetí vysvětlovaných duchovních principů. Čtenáři mohou tuto knížku jednuduše použít jako zdroj inspirace, kdykoli budou potřebovat v životě povzbuzení. Modlitby zahrnují všechna důležitá témata jako moudrost, uzdravení, odvaha, láska, láska k sobě samému, odpuštění, osobnostní celistvost, svoboda, štěstí a pravda....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/134403/ctyri-dohody-modlitby-134403.jpg 46
Žánr:
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Čtyři dohody modlitby

Přidat komentář
anyzek
29.05.2018

Rozhodně dost podnětů k přemýšlení.

James
26.10.2014

Doporučuji k přečtení lidem, kteří si již přečetli Čtyři dohody. Každá modlitba má svou moc a kouzlo, člověk je může číst opakovaně a vždy ho něčím novým obohatí a dodají mu klid.
Zpočátku jsem váhal, zda si knížku zakoupit, nakonec opravdu nelituji, každá modlitba má úvod, kde je rozebrán její smysl a poté následuje samotný text modlitby. ( Modlitba pravdy, za odpuštění, za lásku, za fyzické tělo, za vděčnost, za lidstvo, za božství, svatební den, a nakonec Ohnivý kruh)
Je naší přirozeností být ve spojení se Stvořitelem a modlitby nám k tomu napomáhají. Tak do toho! :-)

Autoři knihy

Don Miguel Ruiz

Don Miguel Ruiz
mexická, 1952

Janet Mills

Janet Mills
americká, 1953

Kniha Čtyři dohody modlitby je:

v Přečtených11x
v Doporučených1x
v Knihotéce8x
v Chystám se číst6x
v Chci si koupit4x