Čtyři a půl kamaráda a poklad na školních záchodech

Čtyři a půl kamaráda a poklad na školních záchodech https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130392/mid_ctyri-a-pul-kamarada-a-poklad-na-sk-Qen-130392.jpg 4 25 4

Čtyři a půl kamaráda série

Podezřelý režisér divadelní hry Při zkouškách školního divadelního představení se moc nedaří. Hercům vynechává paměť, zapomínají svou roli, a jakmile zazní hudba, Sedmikrásek začne výt o sto šest. Nikdo kromě Kallovy detektivní kanceláře si proto nevšimne, že režisérovi kdosi podezřele často telefonuje. Když pak Ferda čirou náhodou ještě objeví výhružný dopis, je pro čtyři kamarády spolu s pejskem Sedmikráskem rozhodnuto – musí režiséra sledovat na každém kroku! Stopa vede naneštěstí přímo na školní záchody…... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , BB art

4 1/2 Freunde und der Schatz im Schulklo , 2011

Terie
14.06.2023 3 z 5

No teda, chlape! :D I když už rozhodně nejsem cílová skupina, čtení jsem si užila. Byla to sranda, zas jako by mi bylo 10. Tenkrát jsem tuhle sérii strašně hltala, pamatuju si, jak mi mamina sháněla všechny díly :) Pan Friedrich a jeho parta Čtyři a půl kamaráda mají lví podíl na vývoji mojí čtenářský závislosti. Děkuju

Knihomolka506
19.10.2020 5 z 5

Vydírání přes telefon? Jde skutečně o peníze nebo o něco jiného? Další případ pro Štefku, Kalleho, Ferdu, Ředkvičku a bílého pátracího psa Sedmikráska. podaří se jim případ úspěšně vyřešit?

mia.com
29.05.2019 4 z 5

Další vtipné dobrodružství mých oblíbených dětských hrdinů :)

Adamino
20.02.2017 4 z 5

Takových knih je hodně...i tak mě ale překvapilo jak lidé mohou namalovat lidi :) Ano, zní to divně ale na knize mě hodně zaujali ilustrace (hlavně Kalleho). Jinak super kniha na nudu ! :D