Čtyřhodinový startup

Čtyřhodinový startup https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378296/mid_ctyrhodinovy-startup-D09-378296.png 3 9 3

Jak realizovat své sny, aniž byste dali výpověď Felix Plötz tvrdí, že nemusíte být rozeným podnikatelem, abyste si mohli založit svou vlastní firmu. Tvrdí, že nikdy nebylo tak snadné jako dnes, podnikat a přitom také chodit do práce. Ale kde vzít dobrý nápad? Mohu stihnout firmu i zaměstnání? A jak mám zjistit, zda můj koníček má potenciál vydělat peníze? Můžu začít nebo musím svého šéfa požádat o dovolení? Felix Plötz má odpovědi na všechny tyto otázky. Odpovědi plné humoru, provokativních myšlenek a nápadů. Má po ruce i příklady lidí, kterým se to povedlo, lidí, pro které byla ekonomie španělskou vesnicí. Jeho denní čtyřhodinový program vám pomůže i najít dobrý podnikatelský záměr. Také vám odpomůže od obav z úředníků, byrokracie a nadřízených Naučí vás, jak z cesty za podnikáním odstranit všechny překážky. Váš život může být svobodnější, bohatší a šťastnější - aniž by bylo nutné vzdát se jistoty zaměstnání.... celý text

Literatura naučná , Ekonomie a obchod

Vydáno: , Omega

Das 4-Stunden-Startup: Wie Sie Ihre Träume verwirklichen, ohne zu kündigen , 2016

kercah
kercah
02.05.2023 4 z 5

Váhala jsem jaké dat hodnocení, ale přikláním se k tomu vyššímu, protože kniha neobsahuje jen abstraktní pojednání o startupu, ale nabízí i doporučení a celkově dává smysl. Kdo opravdu zvažuje o startupu, určitě si nějaký díĺek do skládačky odnese.

8634
8634
11.06.2020 5 z 5

Kniha se zabývá tématem podnikání při zaměstnání (autor to nazývá čtyřhodinovým startupem). Líbí se mi skladba knihy, kdy nejprve autor člověka motivuje reálnými příklady lidí, kteří si již podobným procesem prošli a bourá bariéry lidí, kteří si říkají, že na podnikání nemají. Poté autor ukazuje cestu, jak nápad přetvořit na reálné podnikání tak, aby to mělo smysl. Dále autor ukazuje různé nástroje, jak tohoto cíle dosáhnout. Celkově je kniha výborně napsaná, četla se mi opravdu skvěle. Ocenil jsem četné příklady, které mi pomáhaly si tu celou ideu představit. Určitě doporučuju všem, kteří mají nějaký podnikatelský nápad, který chtějí rozvíjět a nechtějí se přitom zbavit zaměstnání. 5/5

mariva
mariva
13.10.2018 2 z 5

Čekala jsem nějakou inspiraci, ale kniha je určena pro ty, kteří ještě nikdy nevyzkoušeli nic jiného než klasický pracovní poměr a to není můj případ. Pro začátečníky krátce shrnuté potřebné informace, jen trochu ovlivněné tím, že autor je Němec.

Autorovy knížky

Felix Plötz