Vládce všech moří

Vládce korzárů Royd Frobisher čeká na příkaz, aby se vydal se svou posádkou na poslední záchrannou misi, kterou započali jeho bratři. Jenže netuší, že s ním na palubě bude i Isobel, jeho dávná láska a bývalá snoubenka! Ta má na této cestě své poslání - přivézt zpátky do Anglie sestřenici Katherine. A doufá, že se jí konečně podaří vymanit ze svých snů o společném životě s Roydem, na kterého nemůže zapomenout. Ani jeden z nich není připravený na překvapení, které na ně čeká po vyplutí na širé moře. Ani na nové obzory, které se před nimi otevřou, když se vydají na cestu do džungle. Royd s Isobel zjistí, že osvobození zajatců v diamantovém dole je jen polovina jejich úkolu. Aby odhalili spiklence, kteří se na nezákonném obchodu podíleli, musejí se vrátit zpátky domů a pátrat mezi anglickou smetánkou! Jenže tahle dobrodružná výprava jim přinese i něco jiného? Royd s Isobel najdou ztracenou lásku. Kolik toho však budou ochotni riskovat ze svého znovunalezeného štěstí ve jménu povinnosti?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/404809/vladce-vsech-mori-z7X-404809.jpg 4.54

Čtveřice dobrodruhů (4.)

Romány, Pro ženy
Vydáno:, HarperCollins Polska

Kniha Vládce všech moří

biki
včera

Kniha se mi líbila o fous méně než předchozí díl, přesto ji hodnotím jako důstojné vyvrcholení dobrodružně romantické série. Dokonce i jednání obou hlavních hrdinů v minulosti jsem dokázala vcelku pochopit, i když Isobel nemusela být vzhledem k situaci tak zarputilá..., ale budiž. Aspoň se z hrdinů za dobu odloučení staly zralé, sympatické osobnosti. Děj knihy, až na pár stránek, vcelku odsýpal, včetně závěrečných akcí v Anglii. Ale nemůžu si pomoct, ani v posledním dílu se Edwině (hrdince z 1.dílu) nepodařilo získat moje sympatie.

havrmoni

To nejlepší na konec. Moc pěkné. Jen by mě zajímalo jestli bude něco o Kit a Lachlanovi, když převzali ,,práci" po bratrech Frosbisherových.

romantika

Theonne Ann De Kretser