Čtrnáctý hřích

Čtrnáctý hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300301/mid_ctrnacty-hrich-mUT-300301.jpg 4 79 19

Ženský vyšetřovací klub série

Detektivka Lindsay Boxerová a její kamarádky se vzpamatovávají z událostí, které pro ně byly málem osudné. Lindsay je šťastná, že jsou v plném počtu. Ulice San Franciska však opět zachvátí hrůza. Město terorizuje gang převlečený za policisty, za sebou nechává řadu mrtvol. Lindsay musí rychle zjistit, zda vrazi nejsou skuteční policisté, dokonce i někteří z jejích známých.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

14th Deadly Sin , 2015

cukrovka
04.10.2022 4 z 5

Opět zdařilá detektivní oddechovka. Krátké kapitoly zvyšují čtivost. Je zde dobře nakombinováno detektivní vyšetřování a soukromí kamarádek z ŽVK.

AlenaF
09.01.2021 5 z 5

Bezvadné čtení.

konicekbily
16.11.2019 4 z 5

Standardně dobrě odvedená práce od autora, dva případy a krátké kapitoly mu umožnily chvátat dějem kupředu. Závěrem nám naznačuje, že akce ženského klubu budou pokračovat a protivník se dá očekávat!

Miruš
05.11.2018 5 z 5

...už sháním pokračování: Patnáctý skandál ;-)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

pepa4081
04.02.2018 4 z 5

Další povedená kniha z této série. Lindsay řeší dva nesouvisející případy a Yuki svádí právní bitvu u soudu. Kapitoly jsou jako vždy krátké a napínavé. Vraždí a loupí opravdu policisté nebo někdo, kdo se za ně jen vydává? Již dříve jsem četl patnáctý díl, takže jsem tušil, jak to dopadne. Přesto jsem byl napjatý a knihu jsem přečetl za den. (Patnáctka mne trochu zklamala, ale za přečtení stojí.)
Velmi uspokojivé.

sabca
02.12.2017 4 z 5

Zase se řešilo několik samostatných případů. Vzhledem ke krátkých kapitolám děj rychle ubýval. Můžu doporučit.

josska
26.11.2017 4 z 5

Jako obvykle super čtení,otevřený konec ..

Haha299
24.09.2017 5 z 5

Ženský vyšetřovací klub mě stále baví již několik let a na každý díl se těším. Celá série je příjemně napínavá, žádný velký krvák s drastickými popisy, ale lehce napínavá oddechovka na pár hodin.

Kerberos
15.08.2017 4 z 5

Napínavé,dobře se to čte prostě oddechovka na jedno odpoledne

raty
06.06.2017 4 z 5

Trochu překombinované. Osobní příběhy hrdinek spojující knihy této řady mě ale stejně donutí přečíst i "patnáctku". Autor to s námi prostě umí.

vincek1
12.02.2017 4 z 5

Pěkně napsaná detektivka, která čtenáře zaujme a konkrétně já jsem ji těžko odkládal. Co mi dělalo trochu problém, dost velké množství jmen, ale to se časem srovnalo. Trochu závěr, ale to ať každý posoudí sám.

čef
17.01.2017 5 z 5

Dobře na ženskou většinovou část čtenářstva vypočítaný kriminální thriller, který obsahuje vše co takový román obsahovat má a musí. Napětí, zvraty, chyby a úspěchy žen detektivů, novinářů a obhájců jsou dosti poutavé, některé momenty neokoukané a pro mnohé a nejenom fandy přínosně zábavné.

Hella
25.12.2016 4 z 5

Standardně výborná detektivka.

ivoiro
26.11.2016 5 z 5

Skvělé napsaná kniha se mi četla velice snadno. Mělo to spád a napětí. Věřím, že další případy budou následovat.

mulder
22.10.2016 5 z 5

Čtrnáctý hřích je knížka na jeden den i díky tomu, že se velmi dobře čte a od první chvíle vás vtáhne do děje. Jako věrný fanoušek Jamese Pattersona, který hltá všechny jeho knížky, hodnotím knížku jako velmi zdařilou. Konec zůstal otevřený, těším se na další.

mirunda
19.10.2016 3 z 5

Dobře se četlo, jako každá jeho kniha, ale přišla mi hodně taková divoká. Přeskakovalo se od jednoho k druhému a hlavně konec byl velmi rychle useknutý a otevřený ...

putpuda
09.09.2016 4 z 5

Nic fenomenálního...ale Ženský vyšetřovací klub mě prostě baví ;)

Knižní střípky
31.07.2016 5 z 5

Je mi ctí udělit první komentář u nového thrilleru J. Pattersona a musím hned říci, že to byl opět Patterson ve své vrcholné formě, stále je výborný, ten chlap prostě umí napsat napínavou knihu, kterou člověk zhltne během jednoho dne, protože to prostě jinak ani nejde....a vy jeho příznivci, příznivci ať už série o Alexi Crossovi nebo série Ženský vyšetřovací klub ( já jsem fanynka obou )se opravdu můžete opět těšit, kniha má vše, co od starého dobrého Pattersona vždy očekáváme......za mě osobně si u něj vždy tak nějak "odpočinu" ( i když to zní paradoxně, odpočinout u thrilleru, ale je to tak) od severských autorů detektivek, kde ta brutalita je někdy až šílená ( ale mám je ráda, to ne, že ne:-) )...prostě si myslím, že vystupovat např. Lindsey nebo Alex v thrilleru nějakého severského autora minimálně jedno z jejich dětí by bylo už dávno mrtvé rukou nějakého mstícího se psychopata.....Patterson mi zatím všechny mé oblíbené hrdidny nechal naživu, za což mu velmi děkuji:-)

Autoři knihy

James Patterson