Čtěte pohádky, čtěte mezi řádky

Čtěte pohádky, čtěte mezi řádky https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152957/ctete-pohadky-ctete-mezi-radky-UqY-152957.jpg 3 14 8

Kniha, která vám pomůže porozumět sobě samým a vlastnímu tělu. Autorka v knize vysvětluje proč je potřebné naučit se pečovat nejen o svůj zevnějšek, ale také o své psychické zdraví. Jen pokud jsou tyto dva “světy” v rovnováze, může z člověka vyzařovat životní energie, přirozená krása a spokojenost. A to vše je napsáno s lehkostí, nadsázkou a humorem. Kniha je psána formou dialogu MUDr. Kateřiny a redaktorky Jitky Hinkové. Ve třinácti tematicky oddělených kapitolách se dozvíte nejen to, jak rozvíjet vlastní potenciál zdravého přístupu k životu a osobní spokojenosti, ale také například to, jak o své děti pečovat již od útlého věku, být jim dobrým průvodcem a naučit je sebeúctě – tolik potřebné k jejich zdravému osobnímu rozvoji.... celý text

daza.dt
daza.dt
02.03.2022 3 z 5

Jak již některé psaly...čekala jsem víc. Název je také trošku zavádějící - o pohádkách pojednává jen jedna kapitola. Pro širší veřejnost je použitelných jen pár kapitol, převážná část je totiž zaměřená na těhotné či snažící se otěhotnět.

JancaMia
JancaMia
25.02.2022 1 z 5

Reklama na časopis Máma a já a drogerií DM + jedna kapitola o výživě.

jana1733
jana1733
17.07.2018 4 z 5

Kniha byla hodně spojená s pořadem "jste to, co jíte". Vadily mi tam reklamy z DM, to tu knihu kazí, ale jinak rozhodně zajímavé, myslím, že by si knihu měli přečíst rodiče, prarodiče i děti. Zajímavý byl rozbor několika pohádek - dle názvu bych ale čekala, že se této tématice bude věnovat více než jen v jedné kapitole.

zuzi1162
zuzi1162
10.06.2016 3 z 5

Čekala jsem víc, takhle to hrozně vyznělo jako reklama DM.

vlckovka
vlckovka
08.04.2015 5 z 5

Knihu jsem četla vícekrát, ale musím říct, že více mi dala spíše až později. Nejdříve se mi nezdála moc zajímavá, ale přirostla mi k srdci až když jsem trochu vyspěla, a začala se o otázky životního stylu zajímat více do hloubky. Považuji ji za takovou mou základní "psychologickou" encyklopedii životního stylu a přístupu k němu.

J.books
J.books
22.08.2014 2 z 5

Nezajímavé reklamní čtení DM drogerie

KriKri
KriKri
25.02.2014 2 z 5

Pro mě jsou zajímavé maximálně poslední tři, čtyři kapitoly, když nepočítám tu úplně poslední, která je jakousi propagací DM drogerie. Zbytek mi přišel jako příručka pro budoucí matky.

Poutnice
Poutnice
05.02.2014 4 z 5

rozhodně stojí za to si ji přečíst - nejde o to, jak zhubnout nebo jíst tak, abychom netloustli. Jde o celkový přístup k životu, nejen k jídlu, ale i dietám, reklamě, sobě samým. A dobře se čte (díky členění na tématické okruhy a taky formě dialogu).

Autoři knihy

Kniha Čtěte pohádky, čtěte mezi řádky je v