Město hříchu

Město hříchu https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/5055/bmid_mesto-hrichu-JoP-5055.jpg 4 27 2

"Pokud se mi něco stane, dejte tuto kazetu policii," řekla Lynn Pierceová svým přátelům noc předtím, než beze stopy zmizela. Vypadá to, že Pierceová byla horlivá křesťanka, oddaná manželka a matka - jenže po ní zůstal zvukový záznam, na kterém jí manžel vyhrožuje, že ji rozřeže na kousky. Jenna Patricková byla profesionální striptérka, která prohlašovala, že má v úmyslu opustit erotický průmysl a provdat se. Namísto toho skončila uškrcená v jedné z privátních místností v klubu, kde pracovala. Sledujte společně s Grissomem, Willowsovou a zbytkem kriminalistického týmu nejasné stopy jejich utajovaných životů a soukromých tajemství ve spořádaných čtvrtích i nebezpečných zákoutích Města hříchu. Tento román volně navazuje na oblíbený seriál televize CBS, který se s úspěchem vysílal v řadě zemí po celém světě.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Jota

Sin City , 2002

BettyN
18.10.2018

Na můj vkus je příliš mnoho času věnováno Brassově nadávání na vedro a na to jak moc se potí a pocení obecně. Má to navozovat atmosféru horka a pouště, namísto toho je to otravné. Příště se raději kouknu na jednu z těch dvě stě natočených epizod.

Jeanette
30.11.-0001 2 z 5

Je to dost nuda, nemá to ani hlavu ani patu, místy je to dost brutální a nelogické. Gil Grissom je dobrý v televizi, ale do knížek se moc nehodí.

krimi zfilmováno – TV seriál

Max Allan Collins