Spoutaná

Spoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145250/bmid_spoutana-AYB-145250.jpg 4 1125 138

Crossfire série

Je stále přitažlivější, víc sexy než kdykoli dřív… Druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Evy a Gideona z Obnažené, podle New York Times „EROTICKÁ ROMANCE, která vám nesmí chybět“ (Romance Novel News). Poddávám se jeho spalující vášni, která mě ničí, ale nedokážu od něho odejít. Žárlím a on mě prosí, abych mu věřila. Jsem k němu připoutána neviditelnými řetězy a nedorozumění, které mezi námi vzniká, protože jsme byli oba v minulosti poznamenáni bolestí, mě trhá srdce ve dví. Někde hluboko v duši ale vím, že my dva patříme k sobě…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Reflected in You , 2012

Kristinka Tinka
11.08.2013 5 z 5

Oba dva díly super. Líbí se mi, že se tam řeší i něco víc než v trilogii Padesát odstínů.

MichaelaMalinka
10.08.2013 5 z 5

Ihned po přečtení prvního dílu jsem navázala na druhý, strhlo mě to a nedovolilo přestat :) Nebudu se moc rozepisovat, je to prostě skvělá knížka, zajímavý děj, plno erotiky, napětí. Kdo chce, přečte si ji a myslím, že nebude litovat. Můžu jenom doporučit ;)

josephinn99
04.08.2013 4 z 5

Po přečtení prvního dílu jsem plynule navázala na druhý.. škoda že nelze pokračovat podobně i se třetím dílem:/ a musím čekat měsíc než vyjde. Těším se na něj a jsem zvědavá. Druhý díl byl hodně napínavý.

Kathyss
04.08.2013 5 z 5

Prostě parádní kniha. :)

luciefeix
28.07.2013

Druhý díl mě velice překvapil.. bylo tam méně sexu! (konecne ) melo to nejakou hlavu a patu :-) Eva je videt ze neco ma v hlavě a neni naivka a slepice. tesim se na treti dil

renataab
24.07.2013 5 z 5

Tento díl se mi rozhodně více líbil než první. V tomto díle se děj pohnul dál, bylo to i napívané, nejen erotické. Ale pořád mi v hlavě zůstává otázka, proč nemůže být hrdinka starší a při těle? Je to prostě americká červená knihovna. Ale krásná a vzrušující

smaille
23.07.2013 5 z 5

tak mě také bavil druhý díl více než první, konec knihy skvělé drama vybízející zvědavé čtenáře šáhnout po třetím díle

Barbarka_CZ
13.07.2013 4 z 5

O dost lepší než slušný první díl (Obnažená), má to příběh, který se vyvíjí a kvalita psaní se také zvýšila. Velmi slušný ženský román s poněkud odvážnějšími sexuálními pasážemi. Proč ne.

annie111
11.07.2013 5 z 5

Skvělé! Já si říkala, že tak to 3. dílem končit nemůže, ale když se všude píše, že je to trilogie...moc se těším! Přála bych si, aby to bylo tak známé, jako 50 odstínů...jelikož tohle je podle mě mnohem lepší a kvalitnější čtivo :)

Lea239
29.06.2013 5 z 5

hele jako ctu znovu 50 odstinu a jsem v pulce prvniho dilu a pripadne mi to furt na jedno brdo... ona desna stydlivka, on maniak a slovo "su.at" uz mi fakt leze krkem :) v prvnim dile crossfiru se tvary tohodle slova opakovaly pouze desetkrat, kdezto ve 50 shades to bylo presne 52x... docela silenost, vam povim...

Casei
23.06.2013 3 z 5

Kniha se čte dobře, ale nějak mě nepřekvapila. Přesně jak je psáno níže, taky jsem pár scén měla chuť přeskočit , které se opakovali skoro jako přes kopírák.

Nel-ly
22.06.2013 3 z 5

není to zázrak, není to špatné... stejně jako mě v prvním díle štvalo, že autorka podlehla mainstreamové touze po variacích na Fifty Shades, kde je přehršle sexu (v těchhle knihách ještě k tomu bez inovací, že mám chuť to přeskakovat), jednoduchý příběh a do nebe volající nerálnost, přestože měla šanci vytvořit opravdu něco pozoruhodného

Kamilajznik
21.06.2013 5 z 5

Tak i druhy dil se mi moc libil.Jen mi ten konec prisel hodne otevreny a i kdyz vse dobre dopadlo a vysvetlilo se,tak nejak sem si rekla na konci: A co dal???? Asi je i treti dil ze? Ale celkove se mi tato serie libila-ale jen pokud to bude pokracovat :o)))

honey321
20.06.2013 4 z 5

Na konci 3. dílu sama autorka, volně přeloženo, píše: Ano čtenáři, máte pravdu, tohle ještě nemůže být konec. Cesta Evy a Gideona ještě zdaleka není u konce.
A za sebe, po přečtení v 3. dílu v AJ musím říct, pokračovat to prostě musí :)

Dith
17.06.2013 4 z 5

Musím říct, že je to jeden z mála případů, kdy mě druhý díl série zaujal o malinko víc než ten první.
Jak jsem řekla u prvního dílů je to srovnatelné s Fifty Shades.
A proč si přečíct další díl? Nejspíš kvůli tomu přehnanému dramatu, kterým to skončilo. Dle mého názoru si tento tah mohla autorka odpustit. No, uvidíme, jak si povede v posledním díle.

annie111
15.06.2013 5 z 5

Jedním dechem...třetí díl momentálně dočten v AJ a je to fantastický, škoda, že už je "konec"...dlouho mě tak něco nechytlo :)

honey321
10.06.2013 4 z 5

Líbila se mi více než díl první a nedokážu říct, jak celá trilogie skončí. Už aby vyšel další díl !

vladuš
04.06.2013 5 z 5

Zajímavější, lepší, jak první díl, více děje, více napětí, třetí díl si určitě přečtu,už se na něj těším. Super knížka!

barborelka
04.06.2013 4 z 5

Tak já budu vybočovat....mně se více líbil 1.díl...ale což :-) 1/2 knihy nic moc až od té druhé to bylo hodně dobré!!! Gideonovi bych jednu napálila, kdybych ho našla v té kanceláři jako Eva :-D. Jinak jsem opravdu zvědavá co bude dál, ten konec byl jak to říct no prostě wow :-)....

JajaAP
01.06.2013 5 z 5

Já jsem z té knihy nadšená. Je opravdu lepší než první díl. Ve spoutané bylo mnohem víc děje a bylo to zajímavější a napínavější. Jsem velmi zvědavá na třetí díl, protože to jak skončil ten druhý mě dostalo. Ne, že by si Nathan zasloužil něco jiného, jen si neumím představit jak to hlavní hrdinové zvládnou ustát, když znají pravdu, a taky mi přišlo divný, že by to tak snadno prošlo? A stejně jako v prvním díle já fandím Carymu. Nevím proč se mi ta postava tak líbí, protože je plný problémů, ale jeho vztah k Evě a taky jeho hlášky mě fakt bavily. Už aby byl třetí díl v češtině. Určitě to stojí za přečtení.

pro ženy erotika Padesát odstínů

Sylvia Day