Spoutaná

Spoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145250/bmid_spoutana-AYB-145250.jpg 4 1125 138

Crossfire série

Je stále přitažlivější, víc sexy než kdykoli dřív… Druhá kniha z erotické trilogie Crossfire pokračuje dalšími osudy Evy a Gideona z Obnažené, podle New York Times „EROTICKÁ ROMANCE, která vám nesmí chybět“ (Romance Novel News). Poddávám se jeho spalující vášni, která mě ničí, ale nedokážu od něho odejít. Žárlím a on mě prosí, abych mu věřila. Jsem k němu připoutána neviditelnými řetězy a nedorozumění, které mezi námi vzniká, protože jsme byli oba v minulosti poznamenáni bolestí, mě trhá srdce ve dví. Někde hluboko v duši ale vím, že my dva patříme k sobě…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Reflected in You , 2012

Padawán
17.07.2015 4 z 5

Druhý díl se mi líbil víc jak první, ale pořád mi někdy přišlo, že se děj motá pořád dokola a dokola. Líbila se mi "detektivní" zápletka, která nebyla vyřešena, a tak se těším, až si přečtu další díl :)

jitka7
10.04.2015 2 z 5

Nevím, nevím... knížka mi přišla docela bláznivá, hlavně ten příběh. Přišlo mi to docela dost přehnané

Laf
19.03.2015 3 z 5

Musím říct, že druhý díl se mi tolik nelíbil. Přišlo mi, že se tam děj pořád točí dokola a nic nového se neděje. Konec to trochu zachránil, ale i tak první díl byl zatím nej.

Veronika.C
03.03.2015 5 z 5

Super. Druhý díl je stejně dobrý jako první, opravdu se mi tato série moc líbí :-)

greetchen
22.02.2015 3 z 5

Druhý díl mě nenadchl tolik jako první. Možná právě proto, že první nasadil vysokou laťku. To jejich toužení po sobě a rozcházení mě nebavilo, stejně jako přemíra erotických scén, psaných jako přes kopírák. Ne že by mi vadilo tolik sexu, naopak, jen kdyby v něm ale bylo aspoň trochu inovace, fantazie, vzrušení. Autorku jsem podezírala, že kopíruje celé pasáže textu, používá neobratně stále tytéž věty a obrazy a nudí tím čtenáře k smrti. Díky za zpestření na posledních stránkách, nová zápletka tomu dala zase trochu spád a nakonec mě donutila nejen knihu dočíst, ale zkusím dát šanci i třetímu dílu.

LucyNej
23.01.2015 5 z 5

Přesně můj šálek kávy.

angelbooks
12.01.2015 4 z 5

Dvojka se mi zdála lepší než první
Docela se těším i na 3. díl
Doufám, že mě nezklame :)

Lenka.Vílka
17.12.2014 3 z 5

Mohu rict jedine...nebyla jsem zklamana, druhy dil nestoji daleko za prvnim, jak se to obcas stava...tesim se na treti...vic neni treba rozebirat, komu se nelibila jednicka, nebude se mu libit an Spoutana, coz neni muj pripad ;)

NicaCola
17.08.2014 4 z 5

Druhy dil se mi libil vic jak prvni. Bylo zde vice deje zajimava zapletka...proste super poctenicko :-D

adrianna0305
15.07.2014 2 z 5

Mnnooo jako nic moc :-( Stále ruka někde, něco někde, zamilovaní, odmilovaní... a pořád dokola. Víc se měla rozvinout ta "detektivní" zápletka. Už mě to jejich skotačení docela nudilo.

LadyElisa
18.06.2014 5 z 5

Opět příběh nezklamal, bylo to perfektní :) Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-spoutana-sylvia-day.html

A.riadne
16.06.2014

Neni to spatne a i to ma dej. Svym zpusobem lepsi nez 50 odstinu. Ale nemohu si pomoc, hlavni postavy mi nesedi a zacinam mit silnou alergii na slovo "andeli". Nevim jestli to je tak i v originale, ale v cestine mi to drasa nervy. Pokud bych takto byla nazyvana a ke vsemu tak casto, tak vyletim z kuze.

Beni
15.06.2014 5 z 5

Perfektní :-) ..... a ten konec....

kacaaba
14.05.2014 4 z 5

Tak tento díl byl i napínavý. Líbilo se mi to.

Lucka D.
17.04.2014

Nevím proč mi to přijde jako kopie 50 odstínů... ani toto mě moc nezaujalo.

Michnicka
14.04.2014 5 z 5

Moc pěkné, napínavé a ten konec neměl chybu.

mazlak
31.03.2014 5 z 5

Můžu říct, že Padesát odstínů se s touto sérií nedá srovnat. Lépe se čte, děj je zajímavý a propracovaný ve všech směrech. Už jsem se pustil do dalšího dílu.

Makyt
26.03.2014 5 z 5

Dle mého názoru lepší než "50 odstínů".... děj mi přijde propracovanější, erotické situace detailnější.... prostě příjemná četba, co jen letí :-)

Pitbullka
22.03.2014 4 z 5

Opět čtivě napsané a pro mě asi lepší než "padesátka". Se třetím dílem asi chvilku počkám, jelikož už si moc nedokážu představit, co by se tam mohlo dít, kromě toho, že spolu budou šťastně až do smrti :-D

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Hezky se četla. Za sebe doporučuji.

pro ženy erotika Padesát odstínů

Sylvia Day