Obnažená

Obnažená https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136861/bmid_obnazena-136861.jpg 4 1411 237

Crossfire série

Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Bared to You , 2012

shabby
10.09.2013

...sem si ji včera přinesla. Dala jsem na Vaše recenze a taky na slečnu v knihkupectví..uvidíme - snad ne šlápnutí vedle:/ !ještě se vrátím s mou odezvou :D

Nadík
07.09.2013

...precteno za 2 dny na dovolene u more....porovnam s 50 odstiny,chystam se cist....

MarieAnnaSarah
07.09.2013 1 z 5

Jelikož jsem holka zvědavá, sáhla jsem po přečtení Fifty Shades i po další takové knize. Není to sice úplně můj styl, ale zajímalo mne, co na tom všichni mají.

Tak jsem tedy četla...deset stránek, padesát, sto a nic. Postavy takové nijaké, dialogy divné, děj ještě divnější. Nuda, šeď.
Ano, já vím, že to asi nedokážu ocenit, když mě takové žánry nepřitahují, ale Jamesová psala alespoň čtivě, takže to bylo rychleji za mnou, ale Dayové tato vlastnost očividně chybí.

Takže s ní budu mít hned dvě poprvé - poprvé dám jen jednu hvězdičku a poprvé nedočtu celou sérii.

P.S. Omlouvám se všem, kterým se tato kniha líbila. Jen pro mě to prostě není to pravé ořechové :)

bowlly
07.09.2013 4 z 5

Velice dobře napsaná knížka. Příběh je skoro stejný jako 50 odstínů, ale tady autorka alespoň nekopíruje odstavce a nevkládá je do určitých částí knihy.
Při čtení některých částí jsem se i pobavila... slovo TEĎ je fakt vtipné...ruku na srdce holky...tohle neni možný...druhý díl si přečtu

ElisR1
23.08.2013 3 z 5

Co k tomu říct? Podobnost s odstíny je téměř identická, jen odstíny mi přišly lepši.

jana89
21.08.2013 4 z 5

K jednomu se u této knihy musím přiznat... neustále jsem při jejím čtením srovnávala s padesáti odstíny... No myslím, že odstíny mě zaujaly více, ale tato kniha měla také něco do sebe... a tak nelituji její přečtení a chystám se na další díl...

LiLLu
20.08.2013 odpad!

autorka zřejmě nemá vlastní nápady, tak musí opsat jinou knihu.....

wamplady
15.08.2013 5 z 5

Tato série mě nadchla, doporučuji

stefi61
15.08.2013 5 z 5

Velmi podobné jako 50 odstínů šedi, takže pro ty které kniha nadchla, doporučuji

misaPob
12.08.2013 5 z 5

Skvělé čtení, vtáhne do děje, erotické romány jsou si hodně podobné (ještě aby ne) :-) ale bavil mě děj a o to si myslím jde!

DariDerek
05.08.2013 3 z 5

ufff...že já čtu takové knihy :) sama sobě se divím, já nevím, ani se mi to nechce komentovat :D o ničem....ale sex ok :D no nic, jdu se vrátit ke svým oblíbeným upírům :D ti nezklamou :D

h.romca
04.08.2013 4 z 5

tím, že čtu takovýhle typ knížek.. tak mi nevadí podobnosti mezi nimi... dobře někdy je to pořád do kola, ale to se dá očekávat.. líbilo se mi, že mě tam vždycky něco malinkatého, ale nového překvapí, zatím jsem přečetla pouze první dva díly.. a poslední si chci určitě taky přečíst..

josephinn99
04.08.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila. Po přečtení 50 odstínů jsem chtěla porovnat. Pěkné čtení. Jen jsem se ani v druhém díle nemohla moc smířit se jmény hlavních postav.

Janacek
01.08.2013 3 z 5

Až trapně podobné 50 odstínům skoro ve všem, které se mi libily vice. Ale není to špatná knížka pro navnazení sexuálních myšlenek :-) Nepochybuji o tom, že naprostá většina žen, které to začnou číst, to svižně dočtou do konce...Jsem zvědavá na další díly.

gabca007
28.07.2013 1 z 5

Kniha mne nebavila, druhý díl ani číst nebudu. Nejde ani tak o to, že je to trochu překopaných 50 odstínů jako spíš o to, že u FS jsem si hrdiny tak nějak uměla představit ale tady ne. Taková podivná Paris Hilton....

renataab
24.07.2013 4 z 5

Obrovská podobnost s "50", velmi čtivé eroticko-porno čtení, v prvním díle jde převážně opravdu jen o ten sex. Trochu mi vadí ta americko nezralá urážlivost a útěky hlavní hrdinky, je to pořád dokola. Připadá mi to jako moderní verze červené knihovny. Proč hergot nemůže být hrdinka aspoň čtyřicátnice trochu při těle?

luciefeix
22.07.2013

Opravdu velká podobnost s 50 odstínama. Jináč čtivé . Má to mín stránek :)) Žádný zázrak ani propadák .

Kathyss
13.07.2013 5 z 5

Kniha mi zase tak moc podobná 50 shades of grey nepřijde, je to prostě román, situace se nemůže vyvíjet moc odlišnými způsoby :) Je to velice čtivé, za den mám hotovo a jdu na další díl. Moc se mi to líbilo, vášnivý sex parádně popsán, komplikace jedna za druhou a já se prostě nemohla odtrhnout.

Barbarka_CZ
13.07.2013 3 z 5

Hooodně podobné "50 Shadow", možná až moc. Ale přijde mi, že to má lepší příběh a rozhodně je to lépe napsané. Nicméně víc než kvalitní kniha je to vážně spíš porno v psané podobě.

MichaelaMalinka
12.07.2013 5 z 5

Knížka mě okamžitě pohltila. Komplikované vztahy, vášnivý sex, minulost...všechno popsané tak, že Vás to chytí a nepustí. S Odstíny to nechci srovnávat, i když je to dost podobné, ale každý příběh má svůj vlastní děj a všechno se točí kolem trošku něčeho jiného. Každopádně děkuji kamarádkám za doporučení a s radostí se k této knize zase vrátím :) Hned jdu na druhý díl :)

milostné romány erotika Padesát odstínů

Sylvia Day