Obnažená

Obnažená https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136861/bmid_obnazena-136861.jpg 4 1412 237

Crossfire série

Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Bared to You , 2012

Booker
12.05.2016 5 z 5

Další trilogie erotických románů a byla jsem mile potěšena. Celou trilogii jsem přečetla jedním dechem, samozřejmě, že některé pasáže sem přeskakovala kvůli stálému opakování, ale děj knihy je silný a emotivní. Palec nahoru

martina.tim
17.04.2016 4 z 5

Tuhle knihu jsem ze začátku četla jedním dechem, ale ke konci už jsem to nedávala, bylo to zbytečně vleklé a na mě až moc přeplácané. Nemohla jsem se dočkat až ji konečně dočtu. Ještě se rozmyslím, zda se pustím do dalších pokračování.

havrmoni
29.02.2016 5 z 5

Nemám s čím srovnávat, odstíny čehokoliv jsem nečetla a ani po tom netouží. Až na pár povídek od Johanson a Small a knih od Shone jsem nic erotického nečetla. Pokud tato kniha měla za úkol pohltit čtenáře a omámit jeho smysly,u mě se to povedlo. Ani ne tak erotika jako to co bylo za ní,to ve mě vzbuzovalo spoustu pocitů nebo emocí či co mě to hnalo pořád číst. Někdo v tom bude vidět jen sex a romantiku a jiskření a bude mít pravdu je tam toho dost,ale kdo bude vnímat ten zbytek a bude hledat to proč to a tamto,myslím,že nebude zklamaný. Jen by mi stačila jedna kniha,uvidím co bude dál,ale ze zkušenosti vím,že protahované a přidávané díly nejsou vždy k dobru právě naopak.

Lucka385
05.02.2016 4 z 5

Velice povedená kniha s touto tématikou. Jen jsem zvědavá, kolik bude mít tato série ve skutečnosti dílů :-D.

hanka616
02.02.2016 5 z 5

Líbila se mi mnohem víc, než všechny osatní s touto tématikou.

Macinka-a
29.01.2016 5 z 5

Moc se mi líbila.... dokonce víc, jak Odstíny :) Doporučuji ! *****

vyska
22.01.2016 4 z 5

Začátek mě trošku odrazoval, kvůli němu jsem knihu četla na 2x. Konec zbytečně protahovaný. Celkově kniha pěkná, když se člověk konečně začte, tak se čte sama.

ketvin
14.01.2016 5 z 5

Srovnání s 50 odstíny se člověk nevyhne, ale pro mě se jedná o 2 krásné příběhy lásky, kde každý má něco svého, něco do sebe :) Hrdinové jsou sympatičtí, příběh sice občas předvídatelný, občas ale přijde nečekaný zvrat... Knihy jsem nemohla odložit až do posledního řádku - moc dobře se to čte, skvěle napsáno :) Doporučuji všem, kterým se 50 odstínů líbilo!

vedana
15.11.2015 3 z 5

Knihu jsem nakonec dočetla, ale docela mi to trvalo, brala jsem ji do ruky, jen když jsem potřebovala vypnout a nemela jsem chuť přemýšlet. Asi už tento příběh byl v padesáti odstinech a osobně si myslím, ze jeden stačí. Nicméně kniha mně nenadchla, ale dočetla jsem.

evelýny
06.11.2015 3 z 5

Podoba s ,,Padesáti odstíny" tu bezesporu je. Mně se však docela líbila psychologická zápletka, bohužel její zpracování je však opravdu slabé, takže celkový dojem tak nějak zůstal v kurníku. Na konci jsem si říkala, zda se autorka z té svojí sexuální frustrace aspoň vypsala. Některé pasáže jsou ale fakt vtipné, řešení konfliktů zajímavá, takže z mého pohledu škoda takového povrchního zpracování.

Terectioncan
01.11.2015 5 z 5

Prostě bomba! :-)

Haňulec
21.09.2015 5 z 5

Dlouho jsem se přemlouvala než jsem Crossfire zažala číst. A už teď vím, že jsem udělala hloupost. Kniha je skvěle napsaná a ještě lépe se čte. Příběh Gideona a Evi je velmi nevyrovnaný (jednou nahoře, podruhé zase dole), ale také plný citu. Proto neváhejte jako já. Doporučuji :-)

dudunka
19.09.2015 5 z 5

Velmi čtivá kniha těším se na pokračování! ;-)

katerina7405
17.08.2015 5 z 5

Kniha je velmi povedená. Přečetla jsem ji jedním dechem. Velice doporučuji :-)

petvet
28.07.2015 5 z 5

Kniha se mi opravdu velice líbila-super děj,hlavní postavy mi sedly,dobře se kniha četla a hlavně nebyla jen o sexu. Líbilo se mi,jak je děj detailně a promyšleně popsaný,zápisky z novinnových článků,apod.

Po dlouhé době konečně kniha,která stála za přečtení!VŠEM DOPORUČUJI!

petule1
24.06.2015 3 z 5

Opět nadherný borec s velkým stínem z minulosti a obyčejná holčina, která ho naprosto okouzlí. Ke konci mě jejich hádky, rozchody, smiřování a neustálé popisování sexu začalo nudit.

renata5823
11.06.2015 5 z 5

Mě se knížka líbila ... od dechovka na odpoledne :)

Indiánka
06.06.2015 3 z 5

Pro mě je to pozměněné Fifty Shades, furt tam jen cvičej a naštvávaj se na sebe, sem tam nějaká zápletka. No ale když někde čekám a nemám co dělat a mám to v elektronický podobě, tak to teda přečtu. Nevím čím to, ale podruhé už bych to nečetla, na rozdíl od Fifty. No moc nechápu ty procenta, ale holt nemusím jít vždy s davem.

kklepkaa
06.05.2015 odpad!

Kniha se četla dost rychle. Bohužel to je asi jediné pozitivum na tom všem. Dost jsem z toho cítila Fifty shades... autorka se nejspíš inspirovala. V podstatě žádný děj. Hlavní postavy na pěst a už druhý popis soulože začne nudit. Musím ale uznat, že tam bylo pár povedených vtípků. Ty bych bohužel spočítala na prstech jedné ruky a na 344 stránek je to sakra málo. Pokud jste to nečetli, o nic jste nepřišli. Ještě si hodně rozmyslím, zda se podívám na pokračování.

mili.h
06.04.2015 5 z 5

Všechny tři díly jsem již před nějakým časem dočetla, ale potřebovala jsem dostatečný odstup, abych všechny informace a pocity mohla strávit. Píši to jako hodnocení všech tří knih, protože se mi jednotlivé díly těžko rozdělují, beru je prostě jako celek...
Z počátku jsem si myslela, že půjde pouze o pohádku typu "jak se úžasný milionář, který se nechce vázat postupně zamiluje do úplně obyčejné dívky, která samozřejmě trpí nějakým komplexem či traumatem a samozřejmě si nezaslouží, aby ji někdo takový miloval. Zažijí pár bolestných situací, vyřeší nedorozumění a happy end je na světě"
Ano,přesně tohle jsem čekala, ale dostala jsem víc.... mnohem víc.
Příběh se rozjel už od první řádky a s postavami se seznamujete v průběhu knihy. Autorkou natolik propracované postavy, které se snaží vypořádat se svou minulostí, bolestí a traumatem z nich dělá natolik silné, charismatické a komplexní postavy, které buď musíte milovat nebo nenávidět. Mě si získaly oba, plně si mě omotali kolem prstu.
Autorka pro mě dokázala z něčeho předvídatelného udělat šifru mistra Leonarda. Knihy mě naprosto pohltili, jsou plné zvratů, nečekaných situací, neočekávaných zjištění .... Občas jsem měla pocit, že se řítím 220km/h do ostré pravotočivé zatáčky a nevím,zdali to ustojím...ano, zvládla jsme to, zalykám se blahem a prudce vydechuji úlevou. ..ale ne! to ještě není konec, protože před sebou spatřím další zatáčku, tentokrát horší, ostřejší a tak čekám a srdce se mi nakrátko zastavuje překvapujícím zjištěním, že zdaleka ještě není konec a čeká mě ještě dlouhá cesta do cíle plná ostrých zatáček, výmolů....
A přesně takhle jsem se cítila, když jsem knihy bez dechu hltala.
Knihy 100% doporučuji, jsou tak plné zvratů, intrik, překvapení a logických vyústění, že jsou to pro mě jedny z nejpřekvapivějších knih, co jsem kdy četla.
A upřímně se těším na čtvrtý díl, protože zůstalo tolik otazníků, které mi nedají spát, že snad začnu odpočítávat dny do jejího vydání. A co vím jistě? Že mě autorka ani tentokrát nezklame a já ještě zažiji nejedno překvapení.

milostné romány erotika Padesát odstínů

Sylvia Day