Obnažená

Obnažená https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136861/bmid_obnazena-136861.jpg 4 1411 237

Crossfire série

Je možné, aby dva emocionálně labilní a minulostí poznačení lidé, jimiž jsou milionář Gideon Cross a mladičká Eva Tramellová, navázali vztah – a udrželi si ho? Hluboké citové pouto mezi nimi sice vznikne, je však natolik zvláštní, že v jistých momentech se jejich vztah dá přirovnat k boji kdo s koho. Často je před rozchodem zachrání jen tělesná touha, protože jeden druhého až démonicky přitahují. Román v zahraničí zaznamenal velký úspěch, práva se prodala do 34 zemí, a stal se mezinárodním bestsellerem.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Bared to You , 2012

adajka
28.06.2013 4 z 5

I mě připadne hodně podobná Padesáti odstínům, ale přiznám se, že tahle kniha mě bavila víc. Asi hlavně proto, že tu nefigurovala nějaká nesmyslná smlouva jako v Padesáti odstínech. Je to spíš milostný příběh s erotickými scénami. A myslím, že i oboustranná žárlivost je celkem pochopitelná. (Osobně pro mě je teda ale jméno Gideon trochu antiafrodisiakum :-D )

smaille
26.06.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, s "50" nesrovnávám, každá má svůj děj a hlavní hrdinové jiný "problém", co se sexuálního života týče, stejně jako v knize "Jmenuji se X". Každá má svůj styl, svůj příběh a všechny tyto knížky od třech různých autorek se mi líbí.

Casei
23.06.2013 3 z 5

Kniha byla dobrá.Po 50 odstínů náhrada za 3 díl, na který tak čekám. Je pravda, že se mi scény hrozně pletly takže po přečtení této knížky a následně i druhého dílu Spoutaná, už nevím co patří do jaké knihy. Scény jsou podobné i když tato má opravdu rychlejší tempo a postavy se liší povahově samozřejmě, ale nedalo mi to a stále jsem při čtení knihy myslela na to, kdo to po kom opsal.

adam.ruby
21.06.2013

Souhlasím s některými, že podobnost s 50 odstíny je tu zřejmá

Lea239
20.06.2013 5 z 5

Prvne jsem precetla 50 Shades asi jako kazdej, moc se mi do tohoto nechtelo, protoze mi popravde pripadalo stejne jako 50 a kdyz jsem po case premitala o tom, co se vlastne v knize delo, oba pribehy se mi pletly dohromady... ale rozhodla jsem se precist si tuto serii znovu a je to skvele pocteni, kdyz se potrebujete odreagovat. Hlavnim hrdinum fandim, 50 Shades mi pripada takove extremni a neni to uplne ta moje noticka :)

Dith
17.06.2013 4 z 5

Tato série je naprosto srovnatelná s Fifty Shades. Podobný příběh, podobně vyobrazená hlavní dvojice.
Tyhle erotické romány teď jedou a tohle je jeden z těch lepších počinů. Myslíš si, že přečtení této knihy neurazí. A pokud se vám líbí Fifty Shades, tak je tohle srovnatelná náhrada.

annie111
13.06.2013 5 z 5

Jedním dechem přečteno, nemám slov! Jdu na další díl :)

Roman1988
13.06.2013 5 z 5

Zajímavá, čtivá, chvílemi vtipná, chvílemi tajemná a temná, skvěle napsaná kniha. I pro chlapa .) Srovnání s 50 Shades se nabízí...Kdyby se tyto dvě knihy spojily dal bych 100 %. Takhle je to u obou na 95 %

Kamilajznik
05.06.2013 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Chvílemi velmi napínavá, nenudila jsem se a líbila se mi hlavní hrdinka, i když byla zcela oblouzněna Gideonem, občas si prosadila svou. Těším se na druhý díl......Odstíny jsou u mě ale na prvním místě pořád.

JajaAP
30.05.2013 5 z 5

Super knížka, nemá cenu říkat, že je podobná padesáti odstínům, protože mě přišla skoro stejná, kratší seznam by byl vypsat čím se ty knihy od sebe liší, ale to je jedno. Věděla jsem, že jde o skoro stejný příběh a s tím jsem se do čtení taky pouštěla, takže mě to nezklamalo. Musím uznat, že obnažená mi přišla líp napsaná než padesát odstínů a to ikdyž jsem v knize našla pár chyb, ale to je chyba překladu. Ale dějově se tam toho moc nedělo. Je to celé jen o vývoji vztahu a ten mi přijde někdy jak na horské dráze. Maximálně vytočené do extrémů, jen aby to mělo grády. Občas mi přišlo, že z každé věci, která by se dala v klidu vyřešit dělali strašný drama. Ale jinak to asi nešlo, to by ta kniha byla o ničem. No, jsem docela zvědavá jak to bude s Evou a Gideonem dál. Snad se ve druhém díle dočkám objasnění Gideonova tajemství. Ale mě osobně nadchla postava Caryho a to ikdyž se na konci neukázal zrovna v nejlepším světle. Kniha se mi líbila, ale mojí oblíbenou zůstává padesát odstínů.

vladuš
30.05.2013 4 z 5

Kdo četl Padesát odstínů, bude srovnávat,mě se knížka líbila, je v ní víc erotiky, je hezky napsaná a výborně se čte.

liskabystrouska
24.05.2013 4 z 5

Těším se na další díl :)

Askarinka
14.05.2013 4 z 5

Mě se knížka docela líbila. Je trochu jiná než 50odstínů... Příběh se hrozně dobře čte, člověk se od něj nemůže odtrhnout. Doporučuji...

v.e.v.er.ka
10.05.2013 4 z 5

Knížka byla fajn ale více na mě zapůsobily odstíny... Obnažená je více realistická.... ale pro mě když "pohoršit" erotickými popisy tak pořádně.... ale jinak k ní výtky nemám žádné!

barborelka
10.05.2013 4 z 5

Jsem spokojená, fakt :-) S klidným svědomím můžu dát 4*
Teď ke srovnání s FS, ano, příběhy jsou si velice podobné, když Eva upadla a Gideon jí pomohl na nohy, tak jsem si říkala " No to snad ne, s tou podobností to už přehání, doufám, že Eva nebude taková kačena jako Anna"! Naštěstí není a příběh je velmi dobře napsaný, hlavní hrdinové jsou vyzrálejší a mají své vnitřní démony, které mají dopad na jejich chování (oproti tomu Anna ve FS se chová jako blbka jen tak...)
Někdo tu zmiňoval, že mu Eva lezla krkem...tak to musím nesouhlasit, je přeci pochopitelné, že chce po partnerovi absolutní důvěru, zvlášť po tom co oba prožili a když se Eva svěřila se svým tajemství a on to své nechtěl přiznat tak co....má to lámat přes koleno a doprošovat se?!
Obdivuji Evu, že i po tom co v dětství prožila tak nezanevřela na sex. Jsem ráda, že se z Magdalen nevyklubal úchylná paní Robinsonová, že tu nebyla a snad ani nebude červená herna. Trošku jsem nepobrala Garyho (Co měl ten konec znamenat...)? Na poličce na mě čeká dvojka, tak jsem fakt zvědavá! Zajímalo by mě kdo Gideona zneužíval a jestli to bylo tedy u něj doma...? Každopádně za mě tedy vede na plné čáře Obnažená :-D

petrzel
30.04.2013 5 z 5

Výborná kniha pro mě lepší než padesát odstínů

JToman
26.04.2013 5 z 5

Oba díly jsem přečetla jedním vrzem, já....( jestli mám takovou možnost raději čtu v polštině, a tady ta možnost byla...), i když je zde komentářů dostatek ...( v poslední době, když ceny knih šplhají závratně vysoko, sama vyhledávám komentáře či recenze...) přidám také něco...za mě, knihy velice dobré, poutavě napsány..bavilo mě sledovat složitý vztah Gideona a Evie, jejich sbližování ....a opravdu se nemůžu dočkat,a těším na třetí pokračování, jak to s nima dopadne........ Člověk prostě opravdu někdy potřebuje vypnout a zapomenout na okolní svět ....a to knihy S.Day určtě umožňují.........

P.ary
26.04.2013 4 z 5

Jak obnažená tak spoutaná se mi líbila, občas má člověk chuť si přečíst něco jednoduššího, jen takovou oddechovku, při dlouhé chvíli ráda sáhnu po takovéhle knížce :-)

Sweetie13
24.04.2013 4 z 5

Knihu jsem si koupila bez velkých očekávání (i přesto, že byla v prodejích hodně vysoko). Naprosto mě pohltil děj, takže jsem gramatické chyby ani nevnímala.

jluky
24.04.2013

Budem sa opakovať: Obnažená aj Spoutaná - nápadne podobné s "FIFTY", aj keď tieto dve spomínané sa mi páčili viacej.....No, niekedy mám proste náladu si oddýchnuť aj pri takejto literatúre......a v podstate už očakávam aj tretí diel, dúfam, že v češtine vyjde
skoro....

milostné romány erotika Padesát odstínů