Nezkrotná

Nezkrotná https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166610/bmid_nezkrotna-sWX-166610.jpg 4 965 114

Crossfire série

Jiskří to mezi nimi stále víc… Jedna z nejromantičtějších a nejerotičtějších knih nového tisíciletí má další, již třetí, pokračování. Vášnivé milostné scény a fascinující příběh nevšední lásky Evy a Gideona udržují čtenáře v napětí a probouzejí v nich touhu dozvědět se o hlavních hrdinech víc a víc. … Chtěl by mě zkrotit a já se podřizuji jeho autoritě, ale když přijde na věc, dokážu se mu vzepřít a přinutit ho, aby se, alespoň na chvíli, poddal on mně. Mluvím o nejintimnějších chvílích našeho života, kdy jsme spolu jen on a já. O chvílích, kdy se rádi necháme jeden druhým zkrotit výměnou za nepředstavitelnou rozkoš…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Entwined With You , 2013

LucyNej
23.01.2015 5 z 5

Přesně můj šálek kávy.

Luci22
23.01.2015

Knihu jsem přečetla, dvojka byla sice lepší, ale tahle taky nebyla špatná :) neví někdo, kdy vyjde v češtině Captivated by you, 4. díl? je psaný z pohledu obou hrdinů a na to se velmi těším :)

Lenka.Vílka
19.01.2015 2 z 5

Od autorky jsem jiné knihy necetla (krome tehle serie) a trvalo mi az do třetího dílu, než mi došla pravda. Už me to nebavi číst. Hlavně je pro me děsivá predstava, ze tohle neni poslední díl. Je to stále dokola a já se nudim. Kdybych vynechala veškeré sexuální sceny (já vim, v tomhle žánru to je blbost, ale chci tím prostě jenom něco naznačit), tak by se dej knihy (vlastně cele série) dal narvat do jedné knihy, ale nejsem si jista, jestli bych s takovou knihou ztrácela čas, protože by se mi zdála obyčejná. Neprectu si další díl ani nic dalšího od autorky. Vzdavam to a najdu si jinou (lepší sérii). Nabavi me pocit, ze knihu ctu, protože jsem ji přitáhla domu, chci ji číst, protoze me baví na 100%...

Sonula25
18.01.2015 4 z 5

Tak jako padesát odstínů skvělá trilogie. Moc se mi líbila :-)

Tillia
05.01.2015 5 z 5

Tak po 50ti odstínech další skvělá trilogie,která vás vtáhne do děje tak,že nemáte sílu přestat číst:-D
Všem milovníkům tohoto žánru určitě doporučuji:-)

PomněnkaPrvní
26.12.2014

Autorka nebude svým stylem patřit k mým top, většinou jsem to četla jenom kvůli příběhu, byla jsem zvědavá, jak se komplikovaný vztah mezi Gideonem a Evou bude vyvíjet dál. Občas se autorce podařilo napsat nějakou pasáž napínavě, většinou bylo ale možné knihu v jakémkoliv okamžiku odložit a jít dělat něco jiného. Erotické pasáže jsem až na výjimky jen přeletěla očima. Od prvního dílu se můj názor nezměnil, námět je zajímavý, na autorčin styl jsem si už trochu zvykla, ale žádná sláva to není. A to nás ještě čekají dva díly v originále nazvané Captivated by You (4. díl) a One with You (pátý díl).

misaPob
21.08.2014 4 z 5

Crossfire jsou 3 uzasne napsany romany! Vtahnou do deje a ikdyz posledni dil neni tak vzrusujici jak ten prvni stoji za to si precist, spisovatelka podle me skvele pise kvalitni romany. Pokud si chce nekdo odpocinout u knizky plne romantiky a erotiky doporucuji ;-)

adrianna0305
15.07.2014 1 z 5

Podle mě nuda, nuda a nuda. Občasné přeskakování řádků mi pomohlo k rychlému dočtení a myslím, že jsem o nic důležitého nepřišla. První díl se mi líbil, pak už to přestalo bavit.

romculka
14.07.2014 5 z 5

Stojí za přečtení.

Beni
29.06.2014 5 z 5

Dnes jasem na stránkách www.martinus.cz četla, že plánují vydat 4.díl série Crossfire (Captived by You) v originálu 1.11.2014 - tak snad je to pravda a snad to co nejdříve přeloží i do češtiny :-)

fibuska
24.06.2014 5 z 5

Super kniha

LadyElisa
18.06.2014 5 z 5

Miluju Gideona a Evu :) Nemají ani jednu chybičku :) Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/06/recenze-nezkrotna-sylvia-day.html

Beni
15.06.2014 5 z 5

Kniha se mi zdála o něco slabší než předchozí 2 díly, ale to na celkovém hodnocení nic nemění... TOP for me :-)
Snad se dočkáme i toho 4.tého dílu :-)

janno69
14.06.2014 5 z 5

Celá série Crossfire, se mi moc líbila. Pěkné oddechové čtení, které se čte jedním dechem....

jaja10
05.06.2014 5 z 5

Když se Sylvia Day rozhodla sérii natáhnou, říkala jsem si, že to bude určitě o ničem, ale musím říct, že se mi třetí díl líbil. Jen mi trochu vadilo těch pár chyb v textu.....ale jinak se už těším na další díl.

mazlak
01.06.2014 4 z 5

Tato kniha mi přišla příliš překombinovaná co se týče různých skandálů a zápletek. Při označení "trilogie" jsem očekával ukončení děje. Při dočtení knihy zjišťuji, že se autorka rozhodla pokračovat dalším dílem a příběh tak zůstává nedokončený. V tomto ohledu pociťuji mírné zklamání.

Tétéčko
17.05.2014 5 z 5

Je to hodně moderní kniha s moderními hlavními postavami. Některé situace, zvláště ty sexuální, jsou pro mne dost silné, ale asi jen nejsem zvyklá to vidět na papíře, kdysi by to byla pornografie jako vyšitá. Ale líbí se mi, jak je kniha napsaná, je ostrá, některé dialogy obou hlavních postav nadmíru vtipné a vybroušené, líbí se mi jejich vzájemné pouto, v prvních dílech i jaké si dělaly naschvály. Také samotný děj je pro mne zajímavý a zvlášť se těším na rozuzlení některých vztahů, jako je třeba Gideonův a jeho matky.

kacaaba
16.05.2014 4 z 5

Líbilo se mi to. Konečně začali řešit svoje problémy. Jsem zvědavá na další díl, snad bude brzy.

bowlly
19.04.2014 3 z 5

knihu jsem musela v polovině odložit na několik měsíců...už mě z nich bolela hlava...první a druhý díl byl docela hezký. O čem je vlastně tahle knížka??? skrývání se....trocha sexu...svatba na jedné kapitole....kniha mi přišla naprosto o ničem, chybí mi nějaká pořádná zápletka, nějaký děj...za mě nic moc

Nela2
05.04.2014 3 z 5

Erotika ano.... Ale celá trilogie na mne působila trochu depresivně kvůli množství popisovaných poruch a prožitých traumat.

erotika Padesát odstínů

Sylvia Day