Nenasytná

Nenasytná https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246577/bmid_nenasytna-246577.jpg 4 553 73

Crossfire série

Gideon Cross je bojovník. Přestože pochází z bohaté rodiny, od začátku se musel prát o své místo na slunci. Násilí a trauma, které prožil, z něj udělaly člověka, který jen tak někomu nedůvěřuje. I když si celé roky stavěl kolem srdce zeď, teď ho odevzdal Evě Tramellové - a daroval jí i své sexy tělo. Eva však musí vědět, že nic není zadarmo. Opravdu se Eva bude muset vzdát své nezávislosti, aby si udržela muže, bez kterého si nedokáže svůj život představit? Nebo se jí podaří přinutit Gideona, aby ustoupil? Srážka dvou světů na sebe nenechá dlouho čekat. Eva a Gideon jsou manželé, ale postupně přicházejí na to, že největší utrpení i největší rozkoš je čeká ve chvílích, kdy se z nich stávají nesmiřitelní protivníci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Captivated by You , 2014

kacaaba
05.07.2015 4 z 5

I když se mi kniha líbila, musím souhlasit s malazluta. Chvilkama to byli nudné opakující se pasáže. Bojím se, že kdyby mezi díly nebyla taková pauza, chvilkama bych se i nudila. V tomto díle se opravdu nic moc nedělo. Jo odkrylo to problémy hlavních hrdinů, ale Eva mi někdy až lezla na nervy. Jsem zvědavá na závěr, doufám, že nebudeme muset čekat tak dlouho.

denisa1343
01.07.2015

Nevite jestli se uz da stahnout do tabletu??:-))

DianaTicha
28.06.2015 5 z 5

Za mě velice povedené pokračování a doufám, že autorka bude pokračovat více z pohledu Gideona, stejně jako v tomto díle, neboť se mi to líbí více než ten Evy. ;)

nai.ivka
24.06.2015 3 z 5

Trvalo mi šest kapitol se do toho dostat. Zvítězila zvědavost a přeskakování většiny milostných scén to čtení taky urychlilo ;-) Nějakou dobu jsem se obávala, že Gideon přejde na tvrdší praktiky. Zapojení pohledu Gideona zas toho o tolik moc neosvětlilo a mohlo se to vyřešit jinak. Asi autorka podlehla nějaké modě či co. No už aby byl pátý díl a doufám bude závěrečný.

petra3776
19.06.2015 5 z 5

Mě se osobně kniha líbila, i když sem se celkem bála, jelikož se objevily i negativní komenty ale pro mě se kniha vydařila... Hlavně jsem ocenila, zapojení pohledu Gideona (dozvěděli jsme se nové věci o něm) Jsem velice natěšená, na poslední díl :-D (už aby vyšel).

Barbarka_CZ
14.06.2015 3 z 5

Čtvrtý díl o něco slabší než dva předchozí, nicméně konečně se některé věci alespoň trochu vyjasňují. Mně osobně střídání jeho/jejího pohledu spíš rušilo, byť všeobecně je to asi bráno jako plus, ale budiž. Těším se na závěrečný (?) díl.

rosse007
12.06.2015 4 z 5

No kniha se mi líbila přečetla jsem ji dost rychle,ale...krom toho že jsme se v ději daleko nedostali, pohled ze dvou stran je sice fajn ale byli tam pasáže kdy jsem chvíli nevěděla čí pohled to čtu. Každopádně 4* a jsem zvědavá na,doufám , poslední díl.

sona3865
08.06.2015

Tahle kniha vzniknout musela ať se mi to líbí nebo ne. Upřímně aby první tři díly byly psané jen z pohledu jednoho pratnera a ten druhý toho za celou dobu moc nevysvětlil... Někoho takového mít doma, pošlu ho... Jen jsem zvědavá, jak s tím teď autorka naloží... Za mně ****

jaja10
01.06.2015 4 z 5

No, jako joooooo, ale........ Z knihy jsem měla takový rozporuplný pocit. Autorka knihu samozřejmě tak musela napsat (malý SPOILER), tím myslím, aby si Gideon nechával hodně věcí pro sebe a nepodělil se s Evou o řešení jakéhokoli problému. A že těch problému bylo docela dost... A jak jinak je Gideon řešil něž sexem. Je to prostě sexuální mašina a někdy jsem měla pocit, že by si Eva dala i od toho věčného sexu pauzu, ale možná je to jen můj dojem. Ale i tak hodnotím 4 * páč se mi kniha celkově líbila.

LibraryGirl
28.05.2015 4 z 5

Tak teď fakt nevím, jak mám hodnotit. Tenhle díl je taková analýza. Podle mě se tam vytratilo to kouzlo, které dělalo knihu knihou. Ten příběh se tady zastavil na jednom místě a nic převratného se tu nestalo. S. Dayová tu vaří prostě z vody. Něco důležitého se stane až skoro na konci. Jsem trošku naštvaná, ale zase se mi nechce dát jen tři hvězdy, protože příběh Gideona a Evy je krásný. Jen tahle část se moc nepovedla. Ztratila se z příběhu jiskra. Ale zas je to určité zastavení, Gideon a Eva si musí promyslet, jak bude jejich život pokračovat. Trošku mi bylo líto Gideona, všechno si bere na svá bedra a nic nenechá na Evě. S běžnými věcmi, co přináší jeho život, se jí nesvěří. O ten konec si prostě koledoval, ač ho mám ráda. Velké plus dávám za střídání vypravěče. To je oproti předchozím dílům osvěžení. Takže velmi vratké čtyři hvězdy. A se smíšenými pocity se teším na poslední díl.

malazluta
21.05.2015 3 z 5

Musím přiznat, že jsem z tohoto dílu poněkud rozpačitá - první 3 díly mi přišly osvěžující, ale "Nenasytná" je spíše nemastná, neslaná. Autorka jde podle mě s kvalitou dolů. V tomto díle se prakticky nic nového a zásadního neděje - jenom Eva nestále roní horké slzy, Gideon v tomto ohledu nezůstává pozadu, oba jsou neustále nadržení a jejich sex několikrát denně je opravdu těžko uvěřitelný - stávají se z něj nudné pasáže na úkor děje, skoro všichni ostatní v knize jsou proti vztahu hlavních hrdinů a jejich životní náplní se stalo ty dva vzájemně rozeštvat, Eva mi byla občas nesympatická tím, že se chovala, jako by měla doktorát z psychologie a dělala z komára velblouda (ale chápu autorku, že potřebuje děj natáhnout, tak něco - byť nesmyslně - hlavní postava řešit musí) a Gideon poněkud vyměkl (a to ne ve fyzickém smyslu:-). Nezbývá než doufat, že si autorka tímto dílem připravila půdu pro "velké finále", které nás snad čeká v posledním díle. Uvažovala jsem, že dám 2 hvězdičky, o jednu víc jsem dala spíše ze sentimentality k předchozím dílům.

Terry11
20.05.2015 1 z 5

Je mi to líto, ale musím. Prostě víc dát nemohu. Mě tenhle díl zklamal. Na můj vkus už tam bylo mnohem více zbytečných sexuálních pasáží na úkor děje. Vlastně se za celou dobu pouze dovídáme, kdo další brojí proti naší dvojici. Navíc stránkám, které jsou psány z pohledu Gideona, prostě nevěřím. Takhle chlapi neuvažují. Sylvia příběh nesmyslně natahuje.

Samira
19.05.2015 5 z 5

Crossfire je moje srdcovka, tohoto žánru, kde v mých očích není nic lepšího. Na pokračování se čekalo opravdu dlouho, ale každý den tohoto čekání stál za to. Gideon a Eva jsou prostě jen jedni. Normální život v jejich podání byl tedy pěkná jízda, ale hltala jsem každé slovo. Kromě samotného emocemi nabitého děje je obrovským plusem knihy střídání pohledů, které v prvních třech knihách chybělo. Díky tomu se dozvídáme i spoustu věcí zpětně, protože můžeme konečně nahlédnout do Gideona. Jeho pasáže jsou nepřekvapivě pořádně pikantní. Závěr byl vypjatý a jediné, co knize vytýkám, že nemohu hned číst dál. Snad nebude čekání na pokračování nekonečné, jinak samozřejmě doporučuji!