Nenasytná

Nenasytná https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246577/bmid_nenasytna-246577.jpg 4 553 73

Crossfire série

Gideon Cross je bojovník. Přestože pochází z bohaté rodiny, od začátku se musel prát o své místo na slunci. Násilí a trauma, které prožil, z něj udělaly člověka, který jen tak někomu nedůvěřuje. I když si celé roky stavěl kolem srdce zeď, teď ho odevzdal Evě Tramellové - a daroval jí i své sexy tělo. Eva však musí vědět, že nic není zadarmo. Opravdu se Eva bude muset vzdát své nezávislosti, aby si udržela muže, bez kterého si nedokáže svůj život představit? Nebo se jí podaří přinutit Gideona, aby ustoupil? Srážka dvou světů na sebe nenechá dlouho čekat. Eva a Gideon jsou manželé, ale postupně přicházejí na to, že největší utrpení i největší rozkoš je čeká ve chvílích, kdy se z nich stávají nesmiřitelní protivníci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Captivated by You , 2014

WexxAr-ka
15.11.2015 5 z 5

Tuhle serii mam proste rada! :) i kdyz je to jednoduche cteni, ma neco do sebe :)

SoniaShadow
01.11.2015 5 z 5

I když jsem předchozí díly četla před nějakou dobou a bylo těžké se rozvzpomenout, tak se kniha četla krásně. Tahle série se mi moc líbí - nevím jestli je to tím, jak Sylvia píše, anebo že to není zamilovaná a bezstarostná kniha - že Gideon a Eva neustále něco řeší,mají problémy a roztržky.. :)

Adush09
26.10.2015

Tuto serii jsem četla cca před dvěma lety, tehdy mi to přišlo jako super příběh. Po odstínech rozhodně. Jenže teď když mám za sebou daleko více různých knížek, jsem z toho dílu prostě taková zklamaná.
Knížka mě bavila, byl napínavá to ano, ale zároveň mě už nudila...je to pořád to samé dokola...

sylvik851
29.09.2015

Tak za mě jednoznačně 1*.Je to úžasná kniha,jako všechny předchozí díly.Už se nemohu dočkat na pokračování.Při čtení úplně vypnu , cítím s něma a je to úžasné být chvíli součástí jejich světa.Nemohu se dočkat na film , který se prej plánuje.Děkuji autorce za pěkně strávené chvíle.Každopádně také doporučuji :-)))

Haňulec
23.09.2015 5 z 5

Tak u této knihy jsem čekala, že se konečně dočtu nějakého hezkého konce, opak je pravdou. Bohužel si na další díl budeme muset počkat, ale už teď se těším, jak bude další díl pokračovat. Tuto knihu jedině doporučuji. :-)

FreshPatty
21.09.2015 5 z 5

Tak Gideon a Eva.. Co k tomu dodat, Crossfire vždy byl, je a bude moje srdcovka. :) Já prostě jinak nemůžu, než hodnotit pěti hvězdičkama, protože zrovna tady tito dva si to fakt zaslouží! Kam se hrabe 50 odstínů. ;) Za mne jednoznačně ANO, stojí za přečtení!

petvet
17.09.2015 2 z 5

Nevím, co dodat? Čtvrtý díl série Crossfire mě trochu zklamal... Čekala jsem od knihy více - všechny tři díly jsem četla jedním dechem, kde byly zajímavé situace, vývoj vztahu hlavních hrdínů. Tento díl byl jakýmsi "ukončením" - čekala jsem něco překvapivého, ale byla to nuda :( :( . Kdyby ale nevyšel- nic by se nestalo. Škoda, dávám jen 2*.

kikies
30.08.2015 3 z 5

Jak jsem si dvojici hrdinů v předchozích třech dílech oblíbila, tady mi začali už pořádně pít krev. Množstvím sexu, který už ničím moc nepřekvapí, kdy se oba svou neustálou nadržeností a připraveností začínají podobat Padesáti odstínům - ó ano, on vejde a ona je hned vlhká a připravená na nejtvrdší sex, ó ano, on se na ni podívá a hned je tvrdej jak skála, ó ano, budeme to dělat čtyřikrát denně a pořád můžeme dát nohy k sobě - proboha, aspoň trošku reálně, tohle už je fakt pohádka :-/ A teorie, že všechny naše vnitřní problémy vyřešíme zběsilým sexem, mi taky sedí k mentalitě zhruba tak šestnáctiletých.... mno, tenhle díl mě zklamal, postavy nikam moc neposunul, děj neměl žádný větší zvrat... myslím, že série by měla pomalu ale jistě dospět ke konci, Eva s Gideonem bohužel přestávají být zajímaví.

trynitrix
08.08.2015 2 z 5

Konečně dočetla, tak toto mě hodně zklamalo :-/ Ty dva snad nemá cenu ani komentovat :-D

ovpana
01.08.2015

Hezký příběh z manželství

jindrusa
29.07.2015 odpad!

Už předchozí díly jsem četla jen při cestě mhd jako oddechovku, ale tento poslední díl byl extrémní blbost. Příběh dvou psychicky a emočně nevyzrálých jedinců.... i ty erotické pasáže byly o ničem...Tak snad už další pokračování nebude!!!!

Petrush.kaa
27.07.2015 1 z 5

Totálně zbytečná knížka, která nikdy neměla spatřit světlo světa.

Anne123
27.07.2015 5 z 5

Perferkni kniha. Stejně jako předchozí dily :)

jitka7
26.07.2015 2 z 5

Tak první tři díly - daleko lepší. Čekala jsem na tenhle, co se z toho nakonec vyklube a v knize se nestalo skoro nic. Kdyby trojku usekla ŠŤASTNĚ AŽ DO SMRTI :)) tak by se nestalo vůbec nic.

DeniskaD
22.07.2015 4 z 5

První tři díly byly rozhodně záživnější, nicméně ani při tomto díle jsem se nenudila. Pohodové čtení k bazénu v těchto tropických dnech. :)

Evickar
19.07.2015 3 z 5

V tomhle díle se vlastně vůbec nic nedělo, žádný zlom, žádný pokrok, docela nuda :-(

Alencka
16.07.2015 2 z 5

Po předchozích třech dílech je pro mě Nenasytná velkým zklamáním. Gideonův pohled na věc byl sice osvěžující, ale neutáhl jinak naprosto prázdný děj. Celá kniha se mi zdála jen jakousi udržovací vsuvkou pro čtenáře, aby na autorku nezapomněli. Doufám, že příští díl bude o tolik lepší, aby vynahradil i tento zbytečný díl. Snad autorka nebude v této tendenci pokračovat, to by si Eva s Gideonem opravdu nezasloužili. :-(

Beni
12.07.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA OD VAŠEHO OBLÍBENÉHO AUTORA, KTEROU JSTE JEŠTĚ NEČETLI

Takže... Eva a Gideon je pro mě prostě klasika na rozptýlení děsného dne.. dokonce jsem si tento díl šetřila a četla ho celý týden!!! Strašně moc se mi líbil večer s Ireland :-) ta holka mě baví :-) Ubrala bych jednu hvězdičku za další "zbytečnou" hádku na konci, ale nějaká ta zápletka tam být musí :-D Na druhou stranu přidávám jednu hvězdičku za pohled Gideona... on je prostě ... ach ;-)
Netrpvělivě čekám na vydání dalšího dílu a už teď jsem naštvaná, že si musím počkat neurčitou dobu :-(

gossipavlina
12.07.2015 3 z 5

V prvních dílech to mezi Evou a Gideonem opravdu jiskřilo, bylo to fakt žhavé. Nyní už je jejich příběh zvětralý, jak tři dny otevřené pivo.
Nechápu, o čem chce autorka ještě dál psát. Jo, a jo, chybí tam ten americký, přeslazený happy-end.
Já bych se spokojila, kdyby to skončilo se třetím dílem.

adela9782
09.07.2015 5 z 5

Kniha super. Sice mě někdy Eva štvala, ale kapitoly z pohledu Gideona se mi zalíbil. Těším se na pátý díl, doufám , že nebudeme na něj dlouho čekat :-)