Nenasytná

Nenasytná https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246577/bmid_nenasytna-246577.jpg 4 553 73

Crossfire série

Gideon Cross je bojovník. Přestože pochází z bohaté rodiny, od začátku se musel prát o své místo na slunci. Násilí a trauma, které prožil, z něj udělaly člověka, který jen tak někomu nedůvěřuje. I když si celé roky stavěl kolem srdce zeď, teď ho odevzdal Evě Tramellové - a daroval jí i své sexy tělo. Eva však musí vědět, že nic není zadarmo. Opravdu se Eva bude muset vzdát své nezávislosti, aby si udržela muže, bez kterého si nedokáže svůj život představit? Nebo se jí podaří přinutit Gideona, aby ustoupil? Srážka dvou světů na sebe nenechá dlouho čekat. Eva a Gideon jsou manželé, ale postupně přicházejí na to, že největší utrpení i největší rozkoš je čeká ve chvílích, kdy se z nich stávají nesmiřitelní protivníci.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Captivated by You , 2014

Ála1968
04.01.2024 3 z 5

Přijde mi, že autorka měla sérii ukončit 3.dilem a bylo by to skvělé.Tento díl mi přišel trochu o ničem

evineckY
03.09.2023 5 z 5

Eva a Gideon stále zápolí se svými bývalými a novináři,
kteří jim neustále dělají problémy. Zvykají si na spolu-bydlení.
Cary by zasloužil pořádný průplesk.
A jdeme do finále :-)

Vknihách
04.09.2021 5 z 5

Ako názov prezrádza, hlavná hrdinka Eva je nenásytná, priam nenažraná :D. Je to tak, ale nie o tom som chcela…
Konečne v štvrtom pokračovaní série Crossfire si autorka zaumienila, že nás čitateľky, poteší a zároveň po straší aj Gideonovými kapitolami. Striedajú sa s pohľadmi Evy a okrem jej výlevov a neustáleho omieľania vo vnútorných monológoch o svojej nehynúcej láske k sexi magnátovi prekladanej pochybnosťami o sebe, máme konečne možnosť nahliadnuť do Gideonových nočných môr, jeho vnímania vzťahu s Evou, to čo sa mu ženie hlavou pri rôznych problémoch s rodinou a známymi... Musím povedať že opäť pre mňa oveľa zaujímavejší pohľad muža v príbehu... Nemôžem vám veľmi rozprávať bez spojlerov, aké wau momenty vás čakajú v knihe, ale pár ich určite bude a ak ste sa prelúskali predošlými troma časťami série,tak sa určite máte na čo tešiť. Opäť to tu máme nabité sexuálnymi scénami, drámou, nejakými hádkami... No tu sa musím zastaviť pretože ten koniec bol podľa mňa absurdný... Eva vyvolala hádku kvôli práci až takú, že sa pred Gideonom zatajovala niekoľko dní... Tým to vlastne aj skončilo, ale nemusíte sa obávať, ale je tam na záver ešte nejaké to malé pokračovanie a dozviete sa ako autorka premostila na veľké finále piatej časti. No naozaj mi nejde do hlavy prečo práve pri tejto scénke Eva reagovala až takto prehnane, keď v predošlých troch častiach a vlastne aj v tejto štvrtej, Gideon narobil hovadiny, s ktorými by sa s ním mohla rozísť na dobro. Bolo to podľa mňa úplne zbytočné a prehnané. Na jednu stranu si poviem ok akože chápem,no ako som spomínala, mali oveľa viac závažnejších konfliktov ako prácu.

princesse
26.07.2021 4 z 5

Naprosto souhlasím s Ivanka83, hodnocení přesné. Mám to naprosto stejně ... ti dva mě štvou a baví. Když už mám za sebou čtyři díly, tak pátý nevynechám. Takže do toho, ať vím jak to s těmi dvěma dopadne. Všechny díly jsou opravdu čtivé a něco mě nutí číst další a další.

Ivanka83
06.07.2021 4 z 5

Ti dva mě štvou i baví. Těším se až celou sérii dočtu, ale vím, že mi budou chybět.
V tomto díle se konečně povede se Gideonovi trochu otevřít. Je to pro něj těžké a kdyby nedostal nůž na krk, asi by se k tomu ani neodhodlal.
Jsem zvědavá co je čeká v posledním díle (tedy krom plánované svatby) :-)

Toledo
04.03.2021 2 z 5

Tak tohle čtení hodne bolelo. Četla jsem dal, protože jsem pořad čekala, ze se něco stane, ale upřímně? Nebyla tam snad jediná pasáž, kterou bych si užila. Proste nuda, pořad dokola to samé.
No, uvidíme co poslední díl, ale tohle byl proste preslap, totální ztráta času.

Kristy.Seb
10.11.2020 4 z 5

Konečně Gideon prolomil tu svojí minulost a otevřenost. Ty dva spolu zbožňuju.

Misshell1
26.09.2020 5 z 5

Konečně se dozvídáme víc o Gideonovi :)

CiaKawlone
14.09.2020 4 z 5

Tento díl se mi líbil stejně jako předešlé díly. I když touto knihou mě víc provádělo uvědomění si, jak moc jsou oba psychicky narušení a zároveň si na sebe pěstují závislost tím, že uzavírají jeden druhého do sebe. Těším se na poslední díl.

Ivet1990
09.05.2020 2 z 5

Myslela jsem, že dočtu celou sérii, i když se moc děj neposouvá, ale spíš ne. Vše co jsem doteď přečetla by se dalo vmísit do dvou knihy, kdyby se vynechalo zbytečné hádky a neshody.

Scathia
12.04.2020 2 z 5

Knižní brak, ale nesnáším nedočtené série. Když jsem zjistila, že se objevily poslední dvě knihy, řekla jsem si, ok. No... budu ráda, až to budu mít za sebou. Už si nepamatuju, jestli Eva mi byla vždycky takto protivná, knížku zachraňují kapitoly od Gideona, které jsou psychologicky o třídu výš a získaly tak druhou hvězdičku.

Myška43
06.03.2020 5 z 5

Mě uspokojily všechny díly. Miluju celou sérii!!!

makynka911
04.05.2019 3 z 5

Hodně se mi líbilo asi prvních 200 stran, a to nemyslím z první knihy, ale z celé série. Věděla jsem, že to bude dalších 50 odstínů, ale na relax dobré.
Dalších xxx stran série nebylo přímo zlých, ale už to určitě nebylo něco, co bych si chtěla zopakovat. Hlavně se některé věci v knize, viz Evina noční můra, řešili dost zvláštním, až neuvěřitelných způsobem.

Celkově v průměru za 3*.

Ewiks27
24.02.2019 5 z 5

Tahle knížka byla z celé série asi nejméně nabytá dějem, bavila mě. Další díl si určitě nenechám ujít!

Zuzanka46
25.11.2018 2 z 5

Do konce knihy mi zbývá asi 50 stran, ale já to už prostě nedočtu... Děsná nuda, pořád to samé dokola a ani kapitoly psané z Gideonova pohledu tomu nepomohly. Škoda, první tři díly mě bavily. Kdyby celá série skončila svatbou ze třetího dílu, tak jsem spokojená. Ale takhle, bohužel...

Lee7
29.07.2018 4 z 5

Tehle díl se mi líbil, ale byla bych ráda kdybychom se konečně dobrali nějakému konci. :) JE to napínák :D

adriane9
01.05.2018

Já ani nehodnotím. S dějem jsem srozuměná, kdysi jsem četla předchozí díly v době válení se v nemocnici (bez chlapa žejo) a dalo se to, prostě nenáročné. Ale jak se mi teď přehoupla třicítka nedočtu to, musela jsem se smát, bože můj už jsem asi fakt zestárla :-).. Na každý pád Sylvii Day nezatracuji čtenáře si našla a je fajn že lidi čtou aspoň něco.

dee95
13.02.2018 5 z 5

Uvítala jsem i Gideonův pohled na věc, super! :)

vikimi
24.01.2018 3 z 5

Dalo se, ale cekala jsem od toho vic. 5 knizek a dej prakticky zadny. Porad jsem cekala, co prijde a ono nic neprislo :D

Hasanka
01.12.2017 5 z 5

Souhlasím, že předchozí díly byly o něco lepší, ale přesto se mi celá série líbila a dobře se četla.