Posledné tajomstvo

Renomovaná reportérka Cotten Stonová sa dostáva do kontaktu s fantastickým nálezom uprostred peruánskych Ánd – krištáľovou tabuľkou s vygravírovaným nápisom, ktorý by ešte aj pri súčasnom stave techniky bolo nesmierne ťažké zreprodukovať v takomto druhu materiálu. Nápis bol vytvorený dvomi typmi písma a rozdelený na dve časti. Prvá z nich predpovedá takú celosvetovú potopu, aká sa spomínajú v biblickom príbehovi o Noemovi, pričom dáva rady, ako sa na ňu pripraviť. Posolstvo druhej časti nápisu je však zahalené záhadou. Jediné, čo sa archeológovi, ktorý ju našiel, podarilo rozlúštiť, bolo to, že sa týka akejsi druhej "očisty" podobnej armagedonu, na čele ktorého má stáť dcéra anjela....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94915/posledne-tajomstvo-94915.jpg 3.525

Cotten Stone 2.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, Ikar (SK)

The Last Secret, 2006

Kniha Posledné tajomstvo

Mikekeller
05.02.2017

Kniha se cetla krasne. Za tri dny jsem docetl posledni vetu. Konec byl i na me uz trosku moc prehnany, ale jako celek super :)

Thebookman
19.08.2015

Náhodou velice pěkný příběh s hlubokou myšlenkou. Knížka se četla nádherně, stránky před očima jen letěly. :-) Žádné zbytečné zdlouhavé popisy, veškeré události děje jsou vylíčeny stručně, výstižně, přesto velice barvitě. Děj se při čtení odvíjí jako film. Dlouho na Nejskrytější tajemství nezapomenu. :-) Jen škoda, že u nás nevyšlo třetí volné pokračování s názvem Projekt Hádes.
Všem, kdo mají rádi napětí, dobrodružství a tajemno, mohu jen doporučit!

Ohniva
27.02.2013

Další díl knihy - Spiknutí grálu.. tentokrát ne nějak napínavý .. Dávám jen 3 hvězdičky..

Autoři knihy

Lynn Sholes