Ve službách zla

Tretí prípad Cormorana Strikea a jeho sympatickej asistentky Robin prináša nielen diabolsky rafinovanú zápletku s neočakávanými zvratmi, ale tiež pútavý príbeh o vzťahu obľúbenej dvojice vyšetrovateľov na križovatke osobného a pracovného života. Predstavte si, že jedného dňa dostanete balíček s odseknutou nohou... Neohrozenú Robin Ellacottovú, asistentku súkromného detektíva Cormorana Strikea, tento záhadný balík na smrť vydesí. Jej šéf je síce zvyknutý na všeličo, ale túto výstrahu neberie na ľahkú váhu. Spomenie si na štyri osoby z minulosti, ktoré sa neštítia ani najhoršieho násilia a mohli by mať tento odporný zločin na svedomí. Polícia sa zamerala na jedného z podozrivých, ale Strike čoraz väčšmi pochybuje, že práve on je vinník. Spolu s Robin začnú pátrať na vlastnú päsť a ponoria sa do temného a zvráteného sveta ostatných troch podozrivých. Ďalšie hrozné zločiny však obom sťahujú slučku okolo krku......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/291984/ve-sluzbach-zla-dC7-291984.jpg 4.41572

Cormoran Strike (3.)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Plus

Career of Evil (2015)

Kniha Ve službách zla

jaja1989

Super kniha
Ikdyz jsem tušila ,kdo je pachatel konec mě fakt překvapil!!!!
Taky mě moc bavilo číst o vztahu Robin a Strika, škoda že nebudou spolu

kercah

Jako všechny Cormoranovi příběhy i tento se četl sám. V knize je vše detailně popsáno a čtenář je tak s lehkostí vztažen do děje.

adamgedrake

Dobry konec. Myslel jsme ze pribeh byl trosku pomalu ale mi to bavilo.

olga3826

Pro mě zatím nejlepší kniha ze série s Cormoranem Strikem. Komplexní příběh, detaily, které zapadají do sebe. Do poslední chvíle jsem nedokázala odhalit, kdo je ten novodobý Jack Rozparovač. Taky velmi rafinovaně podaný a uvěřitelný vztah mezi Cormoranem a Robin. Pokud umíte anglicky, doporučuji číst originál - jazyk J.K.Rowling je bohatý a popisy míst i lidí úžasné.

Niu

Přečteno jedním dechem. Těšila jsem se, co za zápletku autor vytáhne tentokrát. Nezklamal. Tolik podezřelých, tolik zápletek, změna stylu psaní a asi i zvláštní jiskřivý vztah Robin a Cormorana mě nutil neustále číst. Doufám, že to nebyla poslední kniha série, protože tenhle závěr fakt neberu :o)

IVANA0123

Kniha se mi moc líbila a za mě zatím nejlepší ze série. Má vše, co má detektivní román mít - napětí, sympatickou detektivní dvojici a slušné množství podezřelých. A musím říct, že se mi čím dál víc líbí i autorčin styl psaní, který je chvílemi sice dost popisný, ale ani tak nenudí. Těším se na další díl, pokud tedy bude, v což doufám.

masetka

Díky této knize jsem začala v 35ti letech číst ...

Tereza0107

Třetí díl Cormorana Strika byl asi ze všech nejlepší. Zajímavá zápletka, napínavý průběh a nečekaný konec. Líbilo se mi, že autorka přidala kapitoly z pohledu vraha, což v předchozích dílech nebylo. Bavilo mě přemýšlet, kdo z podezřelých osob asi může takhle zvráceně uvažovat. Zároveň se mi líbila linka soustředěná na Robin, kdy jsem byla zvědavá, jak dopadne rivalita Strike vs. Matthew. Konec zůstal lehce otevřený, tak doufám, že v budoucnu třeba vyjde ještě nějaký další díl.