Cormoran Strike 1–3 (box)

Detektivky, které čte celý svět! Co spojuje smrt oblíbené modelky, slavného spisovatele a řady bezejmenných žen? Comoran Strike! Detektiv, se kterým se rozhodně nudit nebudete. Tři knihy, tři detektivní případy, ale ještě něco navíc. S Cormoranem a jeho půvabnou a vpravdě nenahraditelnou pomocnicí Robin Ellacottovou poznáte nejrůznější kouty Londýna, zavítáte do klubů, kde se baví celebrity, ale i do zapadlých dělnických bister, zjistíte, že nebezpečí číhá i ve světě nakladatelů, a taky, že stíny z minulosti se můžou vynořit kdykoliv. ROBERT GALBRAITH je pseudonym J. K. Rowlingové, autorky řady knih o Harrym Potterovi a románu Prázdné místo. Ve službách zla je po Volání Kukačky (2014) a Hedvábníkovi (2015) třetím svazkem v sérii detektivních románů s charismatickým Cormoranem Strikem v hlavní roli. Romány Roberta Galbraitha s detektivem Cormoranem Strikem budou zfilmovány jako televizní seriál pro stanici BBC One ve společnosti Brontë Film and Television Ltd....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395425/big_cormoran-strike-box-5Oq-395425.jpg 4.725

Cormoran Strike

Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Plus

Cormoran Strike, Volumes 1–3: Boxed Set, 2015

Kniha Cormoran Strike 1–3 (box)

TaLu
09. listopadu

Čas od času se podívám zda Volání kukačky konečně zdolalo tu hranici 80% v hodnocení. A stále ne. Při té příležitosti si přečtu několik komentářů a zavzpomínám. Sérii mám moc ráda, ráda jsem jí obohatila i domácí knihovničku. Seriál se podle mého názoru velmi povedl, hlavně díky hereckému obsazení. Představitel Cormorana Strika vložil do role tolik uvěřitelnosti a opravdovosti že přímo srostl s knižní předlohou. Pomalejší děj umožňuje vcítění do atmosféry a ta atmosféra je kouzelná. To prostě paní spisovatelka svými slovy umí - vystihnout atmosféru. A je jedno zda vypráví o kouzelném světě, nebo kouzelně popisuje svět, který známe.

Petronelka123
31.07.2020

Paráda, napínavá a přitom odpočinková detektivka. Přečetla jsem jedním dechem. I když zde bylo na můj vkus docela dost vulgárních výrazů, tak po čase jsem je přijala jako součást prostředí.

betulabi
23.09.2019

Celou sérii mám moc ráda, líbí se mi způsob vyšetřování, ale takové vztah dvou hlavních hrdinů. Je to úžasné propojení detektivky a románu a kdo má rád ságy, tak si Roberta Galbratha zamiluje.

tynucha
11.04.2019

Parádní celá série, trochu slabší druhý díl, naopak třetí díl vnímám jako nejdivočejší.