Copak ze mě bude?

Copak ze mě bude? https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442450/bmid_copak-ze-me-bude-amZ-442450.jpg 5 10 3

Fascinující proměny ve světě zvířat a rostlin. Ve světě zvířat, rostlin a hub se odehrává celá řada zázraků: - z nenápadného semínka vyroste košatý strom, - z maličkého vajíčka pod vodou se vyklube překrásně zbarvená vážka, - z tenkých bílých vláken se vyvine houba s jasně červeným kloboukem s bílými puntíky. V přírodě dochází k mnoha naprosto fascinujícím proměnám. Poznejte je a objevte krásu kolem nás.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Kazda

Was wird denn das? , 2018

Knihomolka506
05.11.2023 5 z 5

Knížka opět o zvířatech, ale tentokrát o tom , jak se rozmnožují, klonují, rodí mláďata. Ilustrace opět nádherné, zázraky ve světě zvířat se přišly ukázat :)

hannah2000
23.06.2021 5 z 5

Kniha mě zaujala názvem i obálkou. Je velmi hezky zpracovaná - jak texty tak obrázky - a myslím, že zaujme nejen děti. Popisy jsou totiž velmi zajímavé a v podstatě odborné, jen podané jednoduše, aby jim děti rozuměly. Kniha je čtvercového formátu a listy má pevnější, tak by měla dobře odolávat zvídavým dětským ručkám při prohlížení.

PS: Toto je již několikátá naše knížka od nakladatelství Kazda a zase moc pěkná. Toto nakladatelství si k vydání vybírá hlavně knihy s přírodní tématikou a všechny, které jsem viděla, jsou moc pěkně zpracované.

knizninadsenec
23.05.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, je poučná a nádherně ilustrovaná

Autoři knihy

Svenja Ernsten
německá, 1982
Tobias Pahlke
německá

Kniha Copak ze mě bude? je v