Copak to mají v kalhotách?

Copak to mají v kalhotách? https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44282/bmid_copak-to-maji-v-kalhotach-m1Q-44282.jpg 3 4 2

Zasvěcený i humorný pohled na mužský sex přináší rozverný a zároveň laskavý průvodce Dagmar Sedlické. Publicistka, básnířka a psycholožka představuje ženám i mužům všechno, co se mužské erotiky týká, a přesvědčuje nás, že se jedná o složitější, komplikovanější a především něžnější záležitost, než jak ji ženy vnímají a muži přiznávají.... celý text

Erotika

Vydáno: , XYZ (ČR)

marcuswang
25.03.2017 4 z 5

Velmi pěkná kniha, ale zřejmě jen pro otrlejší čtenáře realisty. Pro rozmazlené slečinky, feministky a pány, kteří neumí dámu patřičně "oslovit" to není čtení, které dokážou pochopit a ocenit. Nejvíce mě pobavila kapitola: Více peněz, více sexu. Je to tvrdě ze života a to se cení! Žádné zbytečné kecy, ale fakta jak to chodí. Škoda, že nevyšlo pokračování "Copak to máme pod sukní", to by mě dost zajímalo!

Bytost na cestě
10.01.2013 4 z 5

Ze začátku jsem si s autorkou v názorech příliš nenotovala, ale čím větší bylo číslo přečtených stránek, tím větší pointu dostávaly řádky a tím více humoru se začalo objevovat. Nakonec musím říci, že jsem se docela nasmála a poučila, v lecčem jsem dokonce naprosto souhlasila :-)

Dagmar Sedlická
česká, 1947 - 2018
2010  60%Copak to mají v kalhotách?
1987  60%Jak chtějí být milovány ženy
2008  80%Fenomén Šípek
1984  71%Dneska se stanu mužem
1993  0%Já hříšná

Kniha Copak to mají v kalhotách? je v