Conan: Tři klíče k Asambale

Conan: Tři klíče k Asambale https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394206/bmid_conan-tri-klice-k-asambale-65c2e489b0a1b.jpg 4 6 2

Conan (Ondrej Trepáč) série

Volné pokračování knihy "Conan: Acheronská dýka". Conan a jeho přitelkyně Dareena musejí prchnout z Erúku. Hned poté se vydají do dalekých Himeliánských hor, aby zastavili čaroděje Rahmazoola, který se s pomocí knihy kouzel snaží získat neomezenou moc. Cestou se k nim připojí turánský princ Yimazil, který se chce pomstít za smrt svých druhů. Jenomže to ještě Conan netuší, že tentokrát bude protivník nad jeho síly...... celý text

lampernaqui
29.11.2021 4 z 5

Trepáčovy knihy o Conanovi mě zatím baví. Líbí se mi jeho styl, díky kterému přidává k akci i tolik potřebné popisy okolí či historické údaje. Znovu se setkáváme s hlavní dvojicí Conanem a Dareenou. První díl byl kapánek lepší, měl jsem zde asi největší problém se závěrem a třemi horami. Ale jinak jsem se bavil dobře a jsem zvědavý, jak si autor poradí s "posledním" dílem trilogie.

Gracian1964
23.09.2020 5 z 5

Kniha môjho známeho, Ondreja. Čítam priebežne všetky jeho diela, páči sa mi jeho štýl písania, v rámci žánru ide o solídne počiny. Rád si prečítam aj pokračovanie, ktoré by mohlo vyjsť už onedlho. A taktiež som rád, že opäť dávam prvý koment, dúfam, že ďalšie pribudnú "záhy".

Ondrej Trepáč
slovenská, 1960