Conan a brány času

Conan a brány času https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34640/bmid_conan-a-brany-casu-65c321c72b4b3.jpg 3 16 2

Kvůli neshodám s králem Khossem oželel Conan kariéru velitele khorajských vojsk a raději se vytratil i s částí královského pokladu. Odlehlé městečko Agaddir, spravované levobočkem ophirského vládce, mu v tu chvíli připadá jako skvělé místo, kde lze v závětří přečkat, až se Khossův hněv přežene. Ovšem jen do té doby, než zjistí, že tam čísi zlomocné čáry pohybují s časem jako se špalíky dětské stavebnice, že místní nevěstinec skrývá jeho krajanku krásnou tak, až se tají dech, a že podle názoru panujícího knížete Beresthena může pouze on osvobodit nebohé město od časových smrští. Se samotným knížetem, velitelem jeho osobní gardy Derrisem, tajemným cizincem Dorghaiem, ještě tajemnějším Stygijcem Rensahorem a velkohubým starcem Laresem, ktérý možná kdysi býval skvělý učitel šermu, tak musí Cimmeřan čelit nástrahám smrtelně nebezpečné čarodějky Oreghaii.... celý text

Dobrodružné , Romány , Fantasy

Vydáno: , Viking

lampernaqui
28.12.2020 2 z 5

I na upravené stupnici pro conanovské romány se jedná o slabší kousek. Zatímco první polovina knihy ještě tak nějak jde, tak poté s každou přečtenou stránkou celý příběh s hrátkami s časem upadá. Od autorky jsem zatím (pod žádným jejím pseudonymem) nic dalšího nečetl, i když jsem chtěl, ale teď se budu hodně rozhodovat.

Sathana
17.10.2013 odpad!

Strašlivě amatérský styl psaní, absolutně nazáživné, plytké, divné, celou dobu si říkáte "proboha, ať to už skončí, abych mohl začít číst něco duchaplného."

Dakh Hunter (p)
česká, 1955
1995  89%Dračí krev
2011  83%Noční lovci
2005  88%Vlčí píseň
2004  89%Krvavé býlí
2004  81%Čarodějka po česku

Kniha Conan a brány času je v