Conan gladiátor

Conan gladiátor https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30324/conan-gladiator-30324.jpg 3 16 5

Conan v hospodské bitce zraní cirkusového zápasníka Siláka Rogantha a krásná, štíhlá akrobatka Sathilda ho zvábí, aby se stal členem jejich kočovné cirkusácké společnosti. Co však začalo jako nevinná zábava, se poznenáhlu změní ve smrtelně nebezpečnou hru, když je cirkus povolán do Arény v Luxuru, hlavního města Stygie. Zde jsou donuceni bojovat s různými exotickými válečníky a všemožnými dravými šelmami o svůj život. Ještě nikdo nepřežil vrtochy zdejšího tyranského vládce Commodora. A navíc jsou zde ohavné čáry kněží v černých kápích, kněží hadího boha Seta... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Viking

Conan the Gladiator

lampernaqui
07.04.2020 3 z 5

No, na jednu stranu představa bitvami zoceleného barbara uprostřed arény v boji proti gladiátorům je fajn. Na stranu druhou kočovný cirkus, který mi od začátku neseděl a hlavně on táhl hodnocení dolů. První souboj v aréně mi připadal jak z Asterixe a Obelixe. Ale pokud jde o závěrečný námořní souboj, to by bylo skvělé vidět na plátně s velkým rozpočtem. Námořní bitva uprostřed cirku, zatímco stavba se postupně bortí a lidé v panice utíkají.

zbyna666
30.01.2020 1 z 5

Jedna z nejhorších knih z celého cyklu. Další slova netřeba dodávat.

Eigis
08.11.2015 3 z 5

Základní myšlenka, postavit někoho jako Conan do gladiátorské arény, rozhodně není špatná. Bohužel její provedení špatné je. Zlé to začalo být už na začátku s cirkusáky a o aréně ani nemluvím. Místo nelítostných soubojů soubojů poflakování po městě, intrikaření a politikaření. V celé knize není žádný opravdu zajímavý a napínavý moment. Jeden z nejhorších Conanů, které jsem četl.

Misan1993
07.03.2015 3 z 5

Dějově trošku ze slabšího soudku :) Ale číst se to dalo!

kalache
11.01.2015 3 z 5