Conan potulný bojovník

Osud hrá vrchcáby s kostkami Conanova života a padne… smrt. Mat, Mlžný mág, neví o svalnatém Cimmeřanovi zhola nic, ale plány tohoto zlovolného nekromanta si žádají jeho smrt. Thayla, krásná královna země Pili, by si raději vzala Conana natrvalo do postele, ale kvůli jejím osobním piklům musí zemřít. Jediným smyslem života čarodějníkova služebníka Klega je plnit příkazy svého pána, ale Conan mu stojí v cestě. Ani rozkošná Cheen se nezastaví před ničím, aby se znovu zmocnila posvátného talismanu svého národa. Kostky jsou vrženy a hraje se o život či o smrt. Ať je však riziko sebevětší, Conan z Cimmerie bude tuto vražednou hru hrát až do konce…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30330/conan-potulny-bojovnik-30330.jpg 4.28

Conan

Conan the Free Lance

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Viking

Eigis
02.10.2015

Poměrně slušný příběh, ve kterém několik vzájemně soupeřících skupin chce získat magický artefakt, má s Conanovou účastí něco do sebe. Trošku mě sice zklamalo, že se Conan nemusel utkat v pořádném souboji s nějakým opravdu vyrovnaným protivníkem, ale člověk nemůže mít všechno. Jinak nemám vážnější výhrady a doporučuji všem fandům tohoto barbarského chlapíka.

Steve Perry

Steve Perry