Conan III.

od:


KoupitKoupit eknihu

Conan je dokonalou směsí hrdinů – barbar, který se již vydědil ze svého kmene, dobrodruh a zkušený cestovatel, jenž se v životě střetl s mnohým nebezpečím, i muž přirozené inteligence a odvahy, navíc se zkušeností vládnout civilizovanějším lidem. V jeho příbězích se setkáváme s tradičními motivy fantasy – čaroději, artefakty netušené moci, krásnými ženami, zlovolnými kulty i opuštěnými místy s pozůstatky temných kouzel. Je to možná nejslavnější postava moderní fantasy, základní archetyp žánru, oslavovaný i opovrhovaný, mnohými neuměle napodobovaný a čtenáři oblíbený. Nespoutané dítě hor, zloděj, pirát a dobrodruh, vůdce kmene, velitel vojsk a nakonec král nejmocnější říše tehdejšího světa. Conan je postava, která nenechá chladným žádného ctitele hrdinské fantasy se srdcem na pravém místě. Tato kniha představuje třetí ze tří svazků souborného vydání všech povídek a textů R. E. Howarda o hrdinném Conanovi, které patří ke klasice žánru sword & sorcery....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28088/conan-iii-Kiz-28088.jpg 4.623
Série:

Conan (3.)

Žánr:
Literatura světová, Povídky, Fantasy
Vydáno:, Aurora
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
špulo
03. června

Povinná literatúra fantasy 3...

Eigis
17.11.2014

Tahle kniha je především o povídce Tranicův poklad. Ta má atmosféru příběhu z doby conquistadorů a i když mi to ke Conanovi úplně nesedí, nic to nemění na faktu, že je to skvělá záležitost z pera mistra fantasy.

Shashlick
01.04.2012

Conan je prostě klasika a vzhledem k tomu, že je to jedna z mých nejoblíbenějších postav vůbec, musel jsem tuto serii mít.