Conan gladiátor

Conan v hospodské bitce zraní cirkusového zápasníka Siláka Rogantha a krásná, štíhlá akrobatka Sathilda ho zvábí, aby se stal členem jejich kočovné cirkusácké společnosti. Co však začalo jako nevinná zábava, se poznenáhlu změní ve smrtelně nebezpečnou hru, když je cirkus povolán do Arény v Luxuru, hlavního města Stygie. Zde jsou donuceni bojovat s různými exotickými válečníky a všemožnými dravými šelmami o svůj život. Ještě nikdo nepřežil vrtochy zdejšího tyranského vládce Commodora. A navíc jsou zde ohavné čáry kněží v černých kápích, kněží hadího boha Seta…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30324/conan-gladiator-30324.jpg 3.48

Conan

Conan the Gladiator

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Viking

Eigis
08.11.2015

Základní myšlenka, postavit někoho jako Conan do gladiátorské arény, rozhodně není špatná. Bohužel její provedení špatné je. Zlé to začalo být už na začátku s cirkusáky a o aréně ani nemluvím. Místo nelítostných soubojů soubojů poflakování po městě, intrikaření a politikaření. V celé knize není žádný opravdu zajímavý a napínavý moment. Jeden z nejhorších Conanů, které jsem četl.

Misan1993
07.03.2015

Dějově trošku ze slabšího soudku :) Ale číst se to dalo!

kalache
11.01.2015