Conan a meč Yggrest

Conan a meč Yggrest https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/7845/bmid_conan-a-mec-yggrest-65c7ca61f3a4b.jpg 4 20 4

Conan slouží v osobní stráži krále Brythunie. Král na popud velekněze kultu hada Sethina pošle Conana na sever do chrámu Bargonis, aby odtamtud přinesl magický meč Yggrest, který má nesmírnou magickou moc. Problém je v tom, že Conan má meč donést, ale sám nemá tuto výpravu přežít...

lampernaqui
28.07.2021 3 z 5

Yggrest je už můj několikátý Conan od tohoto autora a zatím si drží svou laťku. Je to čtivé, s ničím novým to nepřichází, ale nic podobného jsem ani neočekával. Jednoduchá zábava, kdy Conan dostane za úkol donést králi meč, což je ale pouze začátek dobrodružství, ve kterém jde nejenom o jeho krk, ale i o celé království.

hanzmb
27.10.2020 4 z 5

Po všech těch nesmrtelných ďábelských potvorách, kterými je zaplněna moderní fantasy jsem dostal chuť na klasiku, kdy " pořádnýmu meči se nic nevyrovná". A udělal jsem dobře. Autor tady namixoval vše, co už generace přitahuje ke Conanovi čtenáře. Dobrodružství, souboje, krásné ženy, nějaká ta pitka a přiměřeně tajemna. Po posledních knihách (hlavně od Žambocha) balzám na duši.

OSTROVID
08.02.2016 5 z 5

Opět skvělá Conanovka. Špatnou jsem vlastně ani nečetl:-)

SiuxBeast
17.04.2014 4 z 5

Jeden z těch nejlepších Conanů a jak jinak než od mého oblíbeného autora ;)

Conan

Kniha Conan a meč Yggrest je v