Conan a meč Skelosu

od:


KoupitKoupit eknihu

Skrz shemskou poušť k zamboulskému království přijíždí barbar Conan se svou přítelkyní, divokou a krásnou Isparanou. Přivážejí záhadný amulet, proslulý mocnou magií, který dokáže učinit žebráka králem a krále císařem. Brzy však zjistí že jejich odměnou za uloupený drahokam, má být nikoliv bohatství, ale smrt z rukou krutého tyrana Akter Kana…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34659/conan-a-mec-skelosu-34659.jpg 3.54
Série:

Conan

Orig. název:

Conan: The Sword of Skelos

Žánr:
Dobrodružné, Romány, Fantasy
Vydáno:, Deus
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Eigis
08.10.2015

Kniha začíná tam, kde skončil "Conan Žoldnéř" a je bohužel o slabší než předchozí díl. Hlavní příběh je sice ucházející, ale vymyslet solidní děj když autor využije mytologii, prostředí a především postavu hlavního hrdiny, vzešlé z pera pana Howarda, není zas tak těžké. Na druhou stranu díky využití těchto Conanovských atributů, je tato kniha docela slušná.

Fox85
05.03.2013

Tento příspěvek do Conanova světa mě neuvěřitelně nebavil a občas dokonce útrpně nudil. Hlavní kostra příběhu není špatná, ale to, co autor na tuto kostru nabalil za tkáň a pojivo.... no, to je teda pecka. A když k tomu přidáte ještě nezkutečně odfláknutou práci osob, které mají dílo pečlivě zkontrolovat před vydáním, dostanete organismus, který přežívá jenom díky jménu osoby na obálce - Conanovi. Nejsem žádný expert na Conana, ale tohle opravdu ne, takhle si to nepředstavuji.

Celým dílem se nese spousta překlepů a chybějících písmen. Kdyby jich bylo jen pár, tak se to dá pochopit, nikdo nejsme dokonalí, ale tady jich je opravdu hodně. O jiných chybách radši ani nemluvit.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Andrew J. Offutt

Andrew J. Offutt
americká, 1934 - 2013

Uživatelé mají knihu

v Přečtených6x
v Knihotéce6x
v Chystám se číst1x
v Chci si koupit1x