Conan Barbar #05

Conan Barbar #05 https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/275420/mid_conan-barbar-05-Qgu-275420.jpg 4 5 2

Conan Barbar série

Comicsová podoba příhod Conana Cimmeřana, nejslavnější postavy z pera Roberta Ervina Howarda. Příběhy: Iskanderovo ztracené údolí (adaptace neconanovské povídky The lost valley of Iscander R.E.Howarda) Soud bojem (adaptace neconanovské povídky The lost valley of Iscander R.E.Howarda) Poznámky: Vycházelo v české i slovenské jazykové mutaci. Originál: The Lost Valley of Iskander! - Conan the Barbarian #79 (říjen 1977) Trial By Combat! - Conan the Barbarian #80 (listopad 1977) Vydal: Marvel. Obálka: Conan the Barbarian #82 (leden 1978)... celý text

Ivan Kučera
28.05.2021 3 z 5

„Ja som Conan. A nechcem ničí život. Mám dosť starostí so svojím.“ Conan v džungli ustupuje pred prevahou prašivých nepriateľov, ale nie je to tak úplne ono. Následne sa dostávame do mesta (samozrejme uprostred džungle), ale ani tam to akosi nešliape. Ako predchádzajúce diely, aj v tomto je síce veľa akcie, súbojov a smrti, ale staromódne a konzervatívne nakreslenej prakticky bez kvapky krvi.

Kapis
12.01.2016 5 z 5

Tento Conan byl spolu se Spider-manem a ještě pár jinými kousky úplně první hvězdy na Československém komiksovém nebi a tehdá to byla prostě nepřekonatelná pecka, za kterou je třeba Semicu i po těch letech poděkovat.

Autoři knihy

Roy Thomas