Smrt v Los Angeles

Smrt v Los Angeles https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38379/smrt-v-los-angeles-38379.jpg 5 12 2

Columbo série

Příběhy inspektora Columba. Poručík Columbo z oddělení vražd se opět pouští do nevděčné práce na nebezpečném území populárních a mocných, vyzbrojen pouze svým důvtipem, několika páchnoucími nedopalky doutníku a zmačkaným baloňákem s vajíčkem natvrdo v kapse. Ale i inspektor Columbo, jehož jen tak něco nepřekvapí, se cítí zaskočen, když zjistí, že ve svém domě byl zavražděn autor a moderátor sledovaného publicistického televizního seriálu. Pořad se po několika desetiletích vrátil k neobjasněné vraždě Johna Kennedyho. Columba tak očekává nevděčný případ, neboť se při pátrání musí vrátit hluboko do minulosti. Stopy skutečně vedou k černému dallaskému 22. listopadu 1963, kdy texaským velkoměstem projížděla černá limuzína s prezidentem Kennedym na zadním sedadle.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Baronet

Columbo: The Grassy Knoll , 1993

PREBURDA
20.04.2022 4 z 5

Úvod detektivního příběhu, do kterého je i zamotán dávno provedený atentát na J. F. Kennedyho, jsem četla těžce..........až do vraždy. Potom se z toho stál zamotaný detektivní příběh s nepřekonatelným detektivem Columbem.

PaníColumbová
21.05.2018 4 z 5

S-U-P-E-R! Doporučuji přečíst! Autor je právník, takže "ví, o čem píše..." A to poutavě, napínavě, věrohodně a čtivě! Těm kdo váhají mohu knihu jedině doporučit! :-)

detektivní a krimi povídky

William Harrington