Slunce pro čokoládovou holku

Slunce pro čokoládovou holku https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41987/slunce-pro-cokoladovou-holku-41987.jpg 3 16 4

Čokoládová holka série

Johana a Markéta jsou dvě poněkud víc snědé dívky na prahu dospělosti. Jsou sestry, ale každá je jiná, zjevem i povahou. Johanku trápí, že starší sestra je poněkud lhostejnější a má toulavé boty. Ale ze všeho nejvíc se bojí, že se všechno pokazí, přijdou o nový život a vrátí se do dětského domova....

jarabr
23.11.2018 4 z 5

Zajímavý příběh čokoládové holky, který nenásilnou formou ukazuje jak to má takový člověk v životě těžké. Ať se snaží jak chce, vždycky ji někdo hodí do jednoho pytle s ostatní hořkou čokoládou, přestože má mnohem blíž k čokoládě bílé.
Předsudky, předsudky, předsudky.
A do toho starosti s vlastní rodinou...

Esmeralda168
13.08.2017 4 z 5

Nemělo to sice zvlášť bohatý děj, ale líbilo se mi to. Bylo to dojemné a ze života a bylo zajímavé číst o holce, která je "jiná", připadá si osamělá a i když žije slušně, neunikne předsudkům.

Sonyk5100
02.02.2013 1 z 5

Tato kniha je asi založená na realitě, ale to je asi všechno, co mne na ní upoutalo. Nudné vypravování, slabá slovní zásoba a příliš jednoduchý příběh.Jednoduše nuda.

Alexxandra
02.06.2012 4 z 5

Hezká kniha,dokonce jsem se u ní rozbrečela...Stojí za přečtení,je plná faktů.Styl psaní autorky se mi sice moc nelíbí ale příběh to je velice krásný