Růže pro čokoládovou holku

Vypravěčka celého příběhu, bezmála šetnáctiletá Johanka, má trable s matematikou i s rodícím se citem k jednomu klukovi, s tátovou arogantní krasavici i s tátou samotným, ale znenadání i s mámou, jež bydlí daleko a možná je ještě dál, než Johanka doufala. Se spolužačkami, na jejichž kamarádství možno sploléhat jen do času... Příběh je sice určen mladým čtenářům, ale i dospělí se z nej nemálo dozvědí i o sobě samých. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22094/ruze-pro-cokoladovou-holku-22094.jpg 421

Kniha Růže pro čokoládovou holku

jarabr
23.11.2018

Po Slunci, přichází Růže a tak dál sledujeme Johanku a její nelehký příběh. Chvílemi vysvitne slunce, pak se trochu rozjasňuje, už to vypadá, že bude krásně. A pak přijde bouřka, ledový liják a krupobití. Ale na konci přece jen růže a vidina toho, že snad není tak zle. Oba díly jsou psané čtivě a mnohokrát vnuknou myšlenku, že nejde soudit knihu (člověka) podle obalu.

en.bee
24.02.2015

Jak se jmenuje první díl, děkuji.

Selena2000
15.12.2013

Skvělá knížka, uvědomíte si hodně, ale nemáte se jak obhájit. Ke knížce bych dodala, že Johanka je vzorový příklad toho, že nejsou všichni stejní :) http://data2.whicdn.com/images/86907895/large.jpg http://img1.obrazkyanimace.com/oa/ruzne/ruzne_017.jpg

Alexxandra
05.07.2012

Krásná kniha líbila se mi víc než první díl.Johanky mi bylo někdy dost líto.Děsně se mi líbila scéna s Alenou v koupelně.To bylo super!!

Lucka66
18.04.2012

Skvělý příběh o tom jak někdy společnost odmítá příslušníky jiné rasy :)