Růže pro čokoládovou holku

Růže pro čokoládovou holku https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22094/ruze-pro-cokoladovou-holku-22094.jpg 4 22 5

Čokoládová holka série

< 2. díl

Vypravěčka celého příběhu, bezmála šetnáctiletá Johanka, má trable s matematikou i s rodícím se citem k jednomu klukovi, s tátovou arogantní krasavici i s tátou samotným, ale znenadání i s mámou, jež bydlí daleko a možná je ještě dál, než Johanka doufala. Se spolužačkami, na jejichž kamarádství možno sploléhat jen do času... Příběh je sice určen mladým čtenářům, ale i dospělí se z nej nemálo dozvědí i o sobě samých. ... celý text

jarabr
23.11.2018 4 z 5

Po Slunci, přichází Růže a tak dál sledujeme Johanku a její nelehký příběh. Chvílemi vysvitne slunce, pak se trochu rozjasňuje, už to vypadá, že bude krásně. A pak přijde bouřka, ledový liják a krupobití. Ale na konci přece jen růže a vidina toho, že snad není tak zle. Oba díly jsou psané čtivě a mnohokrát vnuknou myšlenku, že nejde soudit knihu (člověka) podle obalu.

en.bee
24.02.2015 5 z 5

Jak se jmenuje první díl, děkuji.

Selena2000
15.12.2013 4 z 5

Skvělá knížka, uvědomíte si hodně, ale nemáte se jak obhájit. Ke knížce bych dodala, že Johanka je vzorový příklad toho, že nejsou všichni stejní :) http://data2.whicdn.com/images/86907895/large.jpg http://img1.obrazkyanimace.com/oa/ruzne/ruzne_017.jpg

Alexxandra
05.07.2012 5 z 5

Krásná kniha líbila se mi víc než první díl.Johanky mi bylo někdy dost líto.Děsně se mi líbila scéna s Alenou v koupelně.To bylo super!!

Lucka66
18.04.2012

Skvělý příběh o tom jak někdy společnost odmítá příslušníky jiné rasy :)

Jarmila Dědková
česká, 1952
2005  70%Jak to bylo poprvé
1992  77%Martina
2001  71%Jahodníček
1998  69%Kamínek v botě
1996  75%Čekanky

Kniha Růže pro čokoládovou holku je v