Čokoláda pro duši ženy

Čokoláda pro duši ženy

Kniha příběhů a vyprávění, oslavující radost ze života, zachycující onu zdánlivě neuchopitelnou esenci ženství. O své zkušenosti se s námi - moudře, dojímavě i s humorem - podělí nejen zkušené motivační řečnice, psycholožky a podnikatelky, ale i ženy stejné jako ty, které denně potkáváme třeba zrovna cestou do práce. S pomocí jejich příběhů o lásce, sounáležitosti, o práci, o přátelství a mnoha dalších pilířích života možná naleznete novou inspiraci, objevíte nebo rozvinete své skryté schopnosti, potkáte lásku nebo seberete odvahu odstartovat třeba i zbrusu novou kariéru....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30103/cokolada-pro-dusi-zeny-N6D-30103.jpg 3.28

Chocolate for a Woman´s Soul (1997)

Literatura světová, Povídky, Pro ženy
Vydáno:, Columbus spol.sr.o.

KnihovniceVěra
20.07.2017

Supr oddychovka na dovolenou k vodě. Vadilo mi, že je po americku pozitivně motivační. Protože se u ní nemusí přemýšlet, je vhodná jak pro dovolenkové, tak pro krizové chvilky.

majuska88
17.07.2017

Kniha plná příběhů ze života. Oddechová kniha, nějak extra mne ,ale nenadchla.

Ivanule
03.12.2015

Další oddechová knížka stejně jako první kniha Čokoláda pro srdce ženy, i tahle potěšila jen myslím že nepotěšila jen duši ale i to srdce ženy:)

motivační knihy pozitivní myšlení povídky

Kay Allenbaugh

Kay Allenbaugh